perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KARTLI KİLİT SİSTEMLERİ

Otel kartlı kilit sistemleri; otellerde müşterilerin kapılardan geçişlerini kontrol altına alırken, odaların güvenliğini sağlamanıza yarayan sistemlerdir. Otel kartlı kilit sistemleri; tatil köyleri, rezidanslar, beş yıldızlı oteller ve butik otellerde kullanılabilmektedir. Yüksek teknolojisi ve sağlamlığı ile tüm dikkatleri üzerine toplayan otel kartlı kilit sistemleri, pil ile çalışmasına devam eder. Yani elektrik kesintileri gibi durumlardan etkilenmeden çalışabilirler. Üstelik zaten pilin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte alarm verilebilmektedir. Böylece siz pil bitmeden değiştirerek, kullanıma ara vermeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Zaten piller 25.000 geçişe kadar izin vermektedir. Otel kartlı kilit sistemleri kilitlerinin pili bitse bile mekanik anahtar ile açılabilecektir. Yani 7/24 olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilmek daima mümkündür.

Otel kartlı kilit sistemlerini kullanabilmek için öncelikle resepsiyon görevlilerine kart kodlayıcı verilir. Kart kodlayıcı, otel kartlı kilit sistemlerinde kullanılan kartların kodlanarak, odaya giriş süresinin belirlenmesini sağlamaktadır. Diyelim ki; Sibel isimli müşteri 8 nisan ile 15 nisan arasında otelde konaklayacak. Otel kartlı kilit sistemleri kart kodlayıcı ile kart, bu tarihler arasında aktif çalışabilmesi için tanımlanır. Bu süre bittiğinde ise kart, kapıyı açmaz ve odaya giriş izni verilmez. Bu şekilde kişilerin kendi konaklama süreleri dışında odaya girmesi engellenmiş olur. Bu da kontrollü ve güvenli bir kullanımı beraberinde getirmektedir.

Otel kartlı kilit sistemlerinde kullanılan kartların üzerine otel logosu ve otel ismi gibi bilgilerin baskıları yapılabilir. Renkli olarak yapılan bu baskılarda, isterseniz kullanılacak olduğu oda numarasının tanımlanması da yapılır. Üstelik bu kartların otel içerisinde yer alan aktivitelerde kontör yüklenerek kullanılması da mümkündür. Karta kontör yükleyerek kullanmak, odadan çıkarken tüm değerli eşyalarınızı odada bırakmanızı sağlar. Böylece eğlenceli aktivitelerde yer alırken, eşyalarımı kaybettim ya da düşürdüm gibi dertleriniz de olmayacaktır.

Otel kartlı kilit sistemlerinde odalarda energy saver kullanılarak da enerji tasarrufu yapılabilmektedir. Energy saver, siz kartı yerine koyduğunuzda odanızda yer alan havalandırma, su, elektrik gibi tüm enerjiyi aktif eder. Kartın çıkarılması durumunda da tüm bu enerji kesilir. Diyelim ki bir müşteri odadan çıkarken ışığı kapatmayı unuttu. Kartını alması durumunda ışık otomatik olarak kapanacak ve bu sayede enerji tasarrufu da sağlanacaktır. Kullanım çok basit olup, otellerin ay sonlarında ciddi oranda tasarruf ettiği de görülmüştür.

Otel kartlı kilit sistemlerinde kullanılan cihazların, farklı renkte modelleri bulunmaktadır. Yani otelinizin konseptine ve kapı rengine hangisi uygunsa, o kilidi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam Gustavo otel kartlı kilit sistemleri zaten binlerce kez test edildikten sonra satışa sunulmuştur. Gustavo otel kartlı kilit sistemleri ile siz de otel odalarını kontrol edebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile Gustavo otel kartlı kilit sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler