perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK GİRİŞ SİSTEMLERİ

Otopark girişlerinde bulunan araç geçiş noktalarında kurulacak otopark giriş sistemleri ile bu geçişler hem kontrol altına alınmış olur hem de rahatlıkla yönetilebilirler. Otopark giriş sistemleri uygulamasının ücretli otoparklara yapılması durumunda ise otopark muhasebesinin de yapılması kolaylaşacaktır. Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markalı otopark giriş sistemleri ile Perkotek firması olarak siz değerli kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Otopark giriş sistemleri için ilk ihtiyaç duyulan otopark geçiş noktasına uygulanacak kollu bariyer sistemidir. Bu noktadaki bariyer sisteminin amacı otoparka girecek araçların bir onay doğrultusunda geçişlerini sağlamasıdır. Ücretli otoparklarda abone olmayan kullanıcılara verilecek bir fiş ile bu onay sağlanırken, tekrar ücretli otoparklardaki abonelere ya da ücretsiz otoparklardaki abonelerin otopark altyapısında bulunan otopark giriş sistemleri kullanıcı tanıma sistemine tanımlanmaları ile bu onay sağlanmaktadır. Kullanıcı isteklerine göre personel takip sistemlerinde kullanılan kart ya da parmak izli geçiş sistemleri otopark giriş sistemleri olarak kullanılabilir. Ancak asıl bu amaç için üretilen ve günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan HGS geçiş sistemleri kullanılması tavsiye edilir.

Avax markası adı altında bulunan otopark giriş sistemleri için kullanılacak kollu bariyerler kendi içlerinde de MN ve DZ modelleri olarak ayrılırlar. Bu modellerde kendi içlerinde kol tipi ve kol mesafeleri olarak ayrılmaktadırlar. DZ bariyer modelleri standart kollarıyla 3 m ve 6 m olan kol uzunluklarıyla DZ 3 ve MN 6 isimleriyle ayrılmaktadır. MN tipi bariyerlerde aynı şekilde MN 3 MN 6 şeklinde ayrılırlar, ancak MN 5 saçaklı bariyer modeli ile kullanıcılara farklı bir seçenekte sunulmaktadır. 5 m kol uzunluğu bulunan bu bariyer modelinde ayrıca standartlardan farklı olan saçaklı kolu ile bariyer kolunun altından olası kaçak geçişlerinde önlenmesi sağlanmaktadır. Tüm bariyer modellerinde kol uzunlukları maksimum uzunluklarının altına kısaltılabildiğinden bariyer sisteminin uygulanacağı otopark geçiş noktasının dar ya da geniş bir alana sahip olması bariyer sisteminin kullanımı için bir sorun teşkil etmemektedir. Darbeye karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarından bariyer mekanizmasının ve ana kartının hasar görmesi de engellenmektedir. Ayrıca elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdenin dış etkenlerden kaynaklanan yıpranma ve hasar almasının da önüne geçilmektedir.

Avax otopark giriş sistemleri bariyerleri set içerisinde bulunan uzaktan kumanda ve buton özellikleri ile kullanılabileceği gibi otomatik geçiş sistemleri ile birlikte kullanılarak işlemlerin kolaylaşmasında yardımcı olurlar. Avax otopark giriş sistemleri - hgs uygulanarak bu sağlanabilir. Araç geçiş noktasına uygulanacak HGS anten ve panel aracılığı ile panel sistemine tanımlı araçların otomatik olarak geçiş yapmaları sağlanabilir. Kullanımlarındaki en etkili sebep, kullanıcı yoğunluklarının arttığı durumlarda maliyet bakımından en uygun sistemler olmasıdır. HGS antenlerin okuma mesafeleri 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden otopark geçiş noktasının dar ya da geniş bir alanda olması kullanıcılar için bir sorun teşkil etmemektedir.

Avax otopark giriş sistemleri her türlü olasılık düşünülerek hazırlandığından otopark altyapısına ait bir güvenlik sistemi var ise entegrasyonu sağlanabilir. Olası acil durum anlarında güvenlik sisteminin vereceği sinyaller bariyer sistemi tarafından algılanarak otomatik olarak serbest moda geçmesi sağlanabilir. Böylece acil durumlarda otoparkın tahliye işlemi hızlı bir şekilde yapılacaktır. Yaşanabilecek sorunlarda ise destek ekibimiz ile irtibata geçilerek yaptırdıkları yönlendirmeler ile sistemlere anlık müdahale edilmesi sağlanarak hızlı çözümler üretilmektedir. Yapılan yönlendirmeler ile sorun giderilemezse ya da müdahale edecek bir yetkilinin olmaması durumunda destek ekibinden alınan randevu ile kullanıcılarımıza teknik ekip yönlendirme seçeneği de yapılabilecek hizmetlerimiz arasındadır. Otopark giriş sistemleri hakkında çok daha geniş bilgilere sahip olmak için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları