perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

OTEL KİLİT SİSTEMİ

Otel kilit sistemi, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları arasında tatil köyü, butik oteller, rezidanslar vb. yer almaktadır. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda rastladığımız otel kilit sistemi, otel odalarınızın korunaklı bişr gal almasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından satışını yapmakta olduğumuz otel kilit sistemi markası Gustavo’dur. Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel kilit sistemi Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu kilitler, kart tanıyarak geçiş yapma olanağı sunmaktadır. Temic ve mifare kartları okuyabilen bu kilitler, farklı kilit mekanizmasına sahiptir. Bu kilitler, pil ile çalışmaktadırlar. Pil ile çalışmasına devam eden bu kilitler, oldukça kaliteli ve sağlamdırlar. Pil ile çalışmakta olan bu kilitler son 100 geçişte size uyarı vererek değiştirilmesi gerektiğinin bilgisinin vermektedir.  Böylece siz pil bitmeden değiştirebileceğiniz için kullanıma sorunsuz olarak devam edebilirsiniz. Otel kilit sisteminin orijinal pilleri ile 25.000 geçiş yapabilirsiniz. Bu kilitlerin mekanik anahtar ile açılma imkânı da bulunmaktadır. Yani pil bitse bile mekanik anahtarı vasıtasıyla siz 7/24 kapılardan geçiş yapabilirsiniz.

Otel kilit sistemi kullanılırken bu kilitlere kart tanımlamak için resepsiyon görevlileri taraşından “kart encoder” kullanılmaktadır. Kart kodlayıcılar sayesinde otel kilitleri kartlarını kodlayabilirsiniz. Bu kartları kodlarken, müşterilerin hangi gün ve saat aralıklarında otelde kalacaklarının belirlenmesi gerekmektedir. Örneğin müşteri oteli ayın on beşi ile yirmisi arasında kullanacak gibi. Ayın yirmisi geldiğinde müşteriye tanımlanmış olan otel oda kartı kapıyı açmayacaktır ve müşteri giriş yapamayacaktır. Otel kilit sistemi kartlarının çalınması, kaybolması ya da tahriş olması gibi durumlarda hazırda kullanılmakta olan kartlar iptal edilerek, resepsiyon görevlileri tarafından yeni kart tanımlamaları yapılabilmektedir. Üstelik kullanılmakta olan bu kartların üzerine baskılar da yapılabilmektedir. Yapılacak olan baskılarda otel oda numaraları, otel ismi ve logosu gibi bilgilerin baskısı bulunabilmektedir. Fiyatı oldukça uygun olan otel kilit sistemi kartlarına kontör yüklemesi de yapılabilir. Bu sayede otel içindeki aktivitelerde kartın içerisinde yer alan kontör kullanılabilmektedir. Böylece müşteriler hem cüzdanlarını da yanında taşımak zorunda değillerdir. Böylece çalınma riski de ortadan kalkmaktadır.

Otel kilit sistemi cihazları ile birlikte energy saver da kullanılabilir. Energy saver, müşterilerin kodlanmış olan kartlarını takmaları ile birlikte odada yer alan havalandırma, su, alarm, elektrik vb. tamamını aktif hale getirmektedir. Bu sayede eğer müşteriler odalarından çıktıkları sırada herhangi bir ışığı veya suyu ya da havalandırmayı açık bıraksa bile kartı aldığından enerji kesilecek ve böylece büyük bir enerji tasarrufu da sağlanabilecektir. Zaten bu sistemin kullanılmakta olduğu tüm otellerde çok büyük bir enerji tasarrufu elde edildiği görülmüştür.

Kaliteleri ve sağlamlıkları ile dikkatleri üzerine toplayan otel kilit sistemi cihazlarının farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Kullanılacak olan alandaki kapıların renklerine göre farklı renkte otel kilit sistemi cihazı tercih edilebilmektedir.  Bu sistemler hakkında en çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi fiyatlarıdır. Otel kilit sistemi fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişse de Perkotek Teknoloji ailesi olarak Gustavo otel kilit sistemi Türkiye dağıtıcısı olmamızdan ötürü bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak ya da daha detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler