perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark Bariyer Sistemleri Fiyat: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Otopark bariyer sistemleri fiyat, kullanılacak olan bariyerlerin modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü otopark bariyer sistemleri fiyat hakkında net bir rakam verebilmemiz mümkün değildir. Bu yüzden öncelikle kullanılacak olan bariyerlerin belirlenmesi gerekmektedir. Otopark bariyer sistemleri fiyat uygunluğu ile kullanılacak olan bariyerlerin kol uzunlukları, modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişir. Yani otopark alanının uzunluğuna bakılarak o alana uygun olan kol uzunluğu seçilebilmektedir. Böylelikle otoparkın giriş ve çıkışları boydan boya kapatılabilmektedir. Bu sayede otoparka giriş ve çıkış yapacak olan araçlar, çok daha kontrollü olacaktır.

Otopark bariyer sistemleri fiyat uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, iç ve dış tüm ortamlarda kullanılabilmektedir. İç ortamlarda kullanılan modellerinde gövdeler, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde ise bariyer gövdeleri paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan modelleri, suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda kullanılmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Kullanımı zaten çok basit olmaktadır. Üstelik otopark bariyer sistemleri fiyat uygunluğu ile kullanılmakta olan bariyerlerimiz, buton ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek vardır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basıldığında bir sonraki komuta geçilir. Yani bariyer kolu açıksa kapanır ve kapalıysa açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açabilmek ve kapatabilmek için iki farklı buton bulunmaktadır. Bir buton sadece bariyer kolunun açılmasını sağlarken, diğer buton sadece kapanmasını sağlamaktadır.

Otopark bariyer sistemleri fiyat uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilen bariyerler, her türlü kontrol ünitesine ve diğer tüm çevre birimlerine bağlanabilmektedir. Araçların geçişi sırasında bariyerlerin kolu altında herhangi bir araç durduğunda herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklense bile kolun aşağı yönlü hareketi güvenlik sensörü tarafından engellenmektedir. Aracın geçişinin tamamlanması ile birlikte hafızada bekletilmekte olan kapanma işlemine devam edilmektedir.

Otopark bariyer sistemleri fiyat uygunluğuna sahip olan bariyerlerimiz, opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda dahi bariyerlerin kolları, 250 defaya kadar açma ve kapama yapabilmektedir. Bariyerlerin üzerinde ikaz lambası da bulunmaktadır. İkaz lambası, kol hareketini tamamlayana kadar yanıp sönmektedir. Acil alarm durumlarında da üstelik otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedirler.

Otopark bariyer sistemleri fiyat teklifi almak için 0850 811 80 00 numarasını arayarak bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler