perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK BARİYER FİYAT LİSTESİ

Otomatik bariyer sistemleri, otoparklarınızın kontrollü ve güvenli olabilmesi için kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. Günümüzde birçok farklı alanda tercih edilen otomatik bariyer sistemleri, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Otomatik bariyer sistemlerinde bariyerin yanı sıra aynı zamanda bunun beraberinde kullanılan cihazlar bulunmaktadır. Otopark geçiş kontrol paneli, araç etiketleri, araç antenleri bunlardan başlıca olanlardır. Otomatik bariyerlerinde kullanılan otopark giriş çıkış kontrol programından bahsedelim. Bu program, kendi yazılımcılarımız tarafından geliştirilmiş olup ilave yazılımlar ve modüller ile de karşımıza çıkmaktadır. Programın fiyatı da otomatik bariyer fiyat listesinde yer almaktadır. Programı özellikle otoparklarda araç takibi yapmak için kullanabilirsiniz. Bu program, online olarak çalışmasına devam etmektedir. Programın giriş ekranı şifreli olmakla birlikte yetki verilecek olan sınıfa göre giriş ve farklı olan veri tabanlarını da seçebilmek mümkündür. Kolay ve anlaşılır ara yüzü sayesinde anlık olarak bilgiler takip yazılımına iletilmektedir. Ayrıca ana ekranda cihazın bağlantı durumları her an kontrol edilebilmektedir ve oluşan arıza durumlarında anında müdahale etme imkânı da yer almaktadır. Araçların park durumu ana ekranda anlık olarak takip edilebilmektedir. Ayrıca programın manuel olarak da tetikleme özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde kayıtlı olmayan araçlar geldiğinde anlık olarak tetiklemeler çok kolay ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Bu programın çalışabilmesi için işletmelerde yer alan standart bir bilgisayar yeterlidir. Microsoft işletim sistemleri ile de çalışmasını devam ettirebilir. Üstelik internete bağlı bir bilgisayarda kullanmanız durumunda herhangi bir problem olduğunda beş dakika gibi kısa bir sürede çağrı merkezimizden anında destek de alabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimizi ararsanız, otomatik bariyer fiyat listesi için de satış departmanına yönlendirilebilirsiniz.

Otomatik bariyer sistemlerinde kullanılan panellerden bahsedelim. Avax 727 panel, iki adet anteni kontrol edebilmektedir. Otoparka giriş yapmak isteyen araçlara global anti passback yaparak içeriden çıkmamış olan araçlara giriş yetkisi vermez. Her araca otoparka giriş ve çıkış için yetki verebileceği gibi seçilen araçları da bir grup halinde toplayarak bu gruba da yetki verilebilmesini sağlamaktadır. Bu paneller, bilgisayara bağlı olmaksızın offline olarak da çalışabilmektedirler. Otopark programı ile hafızasındaki bilgileri bilgisayara aktararak otopark giriş ve çıkış loğları raporlanabilmektedir. Otomatik bariyer fiyat listesi edinerek siz de bariyerlerin tamamının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Otomatik bariyer fiyat listesi için bizi aramanız ya da mail atmanız yeterli olacaktır.

Otomatik bariyer sistemlerinde kontrol iki şekilde gerçekleştirilir. Uzaktan kumanda ve buton kontrolü. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Çift buton ya da tek buton kontrolü. Çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapatmak için iki farklı buton bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde ise kolu açmak ve kapamak için sadece tek bit buton bulunmaktadır. Hangi seçenek ile bariyeri kontrol edeceğiniz tamamen sizin isteğinize kalmıştır. Üstelik bu bariyerler, sensör kontrolüne de sahiptirler. Sensör kontrolü sayesinde bariyer kolunun altında herhangi bir araç durması halinde uzaktan kontrol üniteleri ile bariyer kolu hareket ettirilmek istense bile buna izin verilmeyecektir. Elektronik devresi mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. Devresinin üzerinde bulunan tüm opsiyonel özellikler de sürekli olarak kullanıma hazır olmaktadır. Bariyerler ayrıca akü ile de kullanılabilmektedir. Akü sayesinde elektrik kesintilerinden etkilenmeden çalışmasına devam edebilmektedir. Acil mod alarmı sayesinde deprem, yangın veya afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Otomatik bariyer fiyat listesinde anlattığımız tüm bu bariyerlerin fiyatlarını görebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler