perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Otoparklarda araçların giriş çıkışlarını bir düzen ve kontrol altına almak için araçların geçişlerini bir onay doğrultusunda yapmaları gerekir. Bu onayı sağlamak içinde otoparkların araç geçiş noktalarında geçişlerini engelleyecek bariyer ya da otomatik kapı sistemleri bulunması gerekmektedir. Genel olarak otoparklarda yana kayar kapılar bulunur. Bu kapıyı otomatik olarak kendiliğinden çalışacak bir hale getirmek için yana kayar kapı motoru kullanılabilir. Buna alternatif olarak otopark kapılarına kurulacak otomatik kapı sistemleri de aynı ihtiyacı karşılayacaktır. Otomatik kapı sistemleri yalnız başlarına kurulduklarında tek bir merkezli olarak yönetilebilirler. Bunları kullanıcı taraflı otomatik olarak çalışmalarını sağlayacak ve günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan otomatik geçiş sistemleri ile senkronize ederek tam anlamıyla otomatik çalışmaları sağlanabilir. Tüm bu sistemlere ait ürünlere Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası adı altında kullanıcılarımızın ulaşmaları sağlanmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmete ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımızın sabit olması ile beraber en cazip fiyatları Türkiye distribütörü olmamızın avantajlarıyla Perkotek firması sunmaktadır.

Otopark altyapısında bulunan kapılara uygulanacak yana kayar kapı motorları ile otoparka ait kapının otomatik olarak çalışması sağlanır. Üstelik set içerisinde bulunan parçaları ile başka hiçbir şey kullanılması gerekmemektedir. Güçlü motorlu ile 1,5 ton ağırlığındaki kapıların rahatlıkla hareket ettirilmesi sağlanabilir. Her türlü tanıma sistemi senkronize çalışabilmeleri ile beraber en yaygın olarak kullanılan HGS geçiş sistemleri tavsiye edilmektedir. Otopark altyapısında bir kapı sistemi yok ise ya da kapı yerine bariyer sistemi kullanılmak istenirse DZ ve MN otomatik kapı sistemleri ile bu ihtiyacınızda karşılanmaktadır. Bu modeller kendi içlerinde kol mesafeleri ve kol çeşitlerine göre ayrılmaktadır. Standart kol tipleri ile 3 m kol uzunluğu bulunan DZ 3 ve MN 3 bariyer otomatik kapı sistemleri modellerine ek olarak 6 m kol uzunluğu bulunan DZ 6 ve MN 6 bariyer modelleri de ihtiyaçlara göre tercih edilebilir. Kol tipine alternatif olarak ise 5 m kol uzunluğu bulunan ve kolundan aşağı doğru uzanan saçakları ile MN 5 modeli sunulmaktadır. Kolundaki saçaklar ile bariyer kolunun altında olası kaçak geçişlerde engellenmiş olacaktır. Tüm bu sistemler set içerisinde bulunan kolay kurulum montaj aparatları ile rahatlıkla kurulabilirler. Tek ihtiyaç duydukları sağlıklı bir montaj için düz bir zemin ve 220 v şehir elektriği ile beslenen ana kartlarına enerjinin sağlanmasıdır. Bariyer sistemlerinin darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarında bariyer iç mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar görmelerinin de önüne geçilmiştir.

Otomatik kapı sistemleri, kullanıcı taraflı da otomatik çalışmaları istenildiği takdirde günümüzde en yaygın olarak kullanılan HGS geçiş sistemleri tavsiye edilir. HGS geçiş sistemleri; kullanıcılara dağıtılacak ve önceden HGS panel sistemine tanımlanmış HGS etiketler ve bu etiketler ile panelin haberleşmesini sağlayan HGS antenlerden oluşmaktadır. HGS antenler kullanım alanları gereği kesinlikle su geçirmez ürünler olmakla beraber elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleriyle dış etkenlerden doğabilecek hasar ve yıpranmalara karşı dayanıklıdırlar. HGS antenlerin etiketleri algılama mesafeleri panel programı aracılığı ile 0 m ile 50 m arasında ayarlanabildiğinden kurulacakların bölgelerdeki araç geçiş noktalarının dar bir alana sahip olmaları bir sorun teşkil etmeyecektir. Otomatik kapı sistemleri dahilinde bulunan tüm ürünlerimiz ile ilgili meydana gelebilecek herhangi bir sorunda destek ekibimiz ile irtibata geçilerek ilk aşamada sorunun anlık olarak giderilmesi için telefondan yapacağı yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanır. Bu şekilde sorun giderilemez ise alınacak randevu sonucunda sorunlar yerinde de giderilebilmektedir.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler