perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK OTOPARK SİSTEMLERİ

Otomatik otopark sistemleri, otoparklardaki araç geçişlerini kontrol altına almak için kullanılan sistemlerdir. Günümüzde her alanda sıkça ve güvenle kullanılabilen otomatik otopark sistemleri, paslanmaz çelikten ve elektrostatik boyalı olarak üretilmiş farklı modellere sahiptir. Paslanmaz çelik modelleri dış ortamlarda kullanabileceğiniz gibi elektrostatik boyalı modelleri de iç ortamlarda kullanabilirsiniz. Otomatik otopark sistemlerinde kullanılan bariyerlerde kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda olabilmektedir. Akıllı kol olarak adlandırılan bariyer kolları, kolları altında herhangi bir nesne yahut bir cisim durduğunda uzaktan kumanda ile tetiklense dahi kapanmaz. Bu da geçişlerin her zaman için daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Perkotek Teknoloji olarak Avax otomatik otopark sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu nedenden ötürü de otomatik otopark sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur.

Siteler, hava alanları, askeri alanlar, fabrikalar, hastaneler, holdingler, iş merkezleri, plazalar ve buna benzer alanlarda kullanılabilen otomatik otopark sistemleri, zaman kontrol özelliğine de sahiptirler. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunu belirli bir süreye ayarlayarak o süre zarfında kapanmasını sağlayabilirsiniz. Acil alarm modu sayesinde de ayrıca yangın, deprem, afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçtiğinden dolayı bu gibi durumlarda güvenlikte %100 seviyesinde yüksek olacaktır. Bariyer sistemlerine parmak izi cihazı, yüz tanıma cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazı ile de tetik verebilmek mümkündür. Bu pdks cihazları ile tetik verilmesi, bariyerler ile daha kolay bir şekilde geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır. Farklı renk seçenekleri ile de kullanılan alanlara farklı hava katan bariyerlerde istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir.

Otomatik otopark sistemleri bariyerleri, sadece uzaktan kumanda ile değil de aynı zamanda buton ile de kontrol edilebilmektedir. Tek buton ile kontrol edilebildikleri gibi aynı zamanda çift buton ile de kontrol edilebilirler. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise açma ve kapama için iki farklı buton bulunmaktadır. Her türlü geçiş kontrol ünitelerine ve çevre birimlerine kolayca bağlanabilmektedir. Opsiyonel olarak akü ile çalışabilmektedir. Bu sayede akü kullanılarak 7/24 sürekli olarak kullanıma devam edilebilmektedir. Müşteri isteklerine bakılarak da istediğiniz besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Sistemleri iki sene boyunca garantili olan otomatik otopark sistemleri bariyeri, montaj kiti sayesinde hızlı ve basit bir şekilde montaj yapılabilmektedir.

Otomatik otopark sistemleri içerisinde bariyer, bariyer kolu, kol oturtma çatalı, bir çift emniyet fotoseli, flaşör lamba, uzaktan kumanda alıcı ve uzaktan kumanda bulunmaktadır. Bu sistemleri kurmak için öncelikle her araç başına etiket tanımlaması yapılmalıdır. Bu etiketler plastik etiket olabileceği gibi aynı zamanda kâğıt etikette olabilir. Plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmaktadır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Bariyerlerin yanına, yani araçların giriş yapacakları alanlara konulan antenler bu etiketleri okuduklarında etiket tanımlı ise geçiş yapmasına izin verilecektir. Etiket tanımlı değil ise, bariyer kolu açılmaz ve geçiş yapılmasına izin verilmez. İzin verilmeyen kimsenin geçiş yapamaması da güvenliği her zaman en üst düzeyde tutacaktır. Otomatik otopark sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz mail adresimizi üzerinden de bize yazarsanız geri dönüş sağlayabiliriz. Zaman kaybetmeyin ve hemen iletişime geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler