perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark Bariyer: Dayanıklı ve Güvenli Geçiş!

Otopark bariyer sistemleri, otoparklara araçların giriş ve çıkış yapmalarını kontrol alırken aynı zamanda geçiş güvenliğini de sağlamaya yaramaktadır. Günümüzde hemen hemen pek çok otoparkta kullanılan otopark bariyer sistemleri, çok kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Avax otopark bariyer sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Yaptığımız Avax otopark bariyerlerinin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar DZ ve MN bariyerlerdir. Dz bariyerler ile Mn bariyerler aynı işlemi görmelerinin yanı sıra Dz bariyer, daha düşük bütçeli kullanıcılar için üretilmiştir. Yani her bariyer almak isteyen kullanıcı, düşünülmüştür.

Avax otopark bariyer sistemleri, iç ve dış ortamlar için farklı gövdeli modellere sahiptir. İç ortamlar için elektrostatik boyalı bariyerler kullanılırken, dış ortamlar için paslanmaz çelik modeller tercih edilmektedir. Bariyerlerin kol uzunlukları da 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani geçiş alanı ne kadar uzun ise ona ideal bir bariyer çözümü bulunabilmektedir. Holdinglerde, askeri alanlarda, kamu kurum e kuruluşlarında, belediyelerde, plazalarda, iş merkezlerinde, sitelerde, apartmanlarda vb. pek çok alanda tercih edilmektedir. Bariyerlerin acil alarm modu özellikleri sayesinde de afet, yangın, deprem vb. durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Böylece hızlı geçişler daha güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Avax otopark bariyer sistemleri; yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı, kartlı geçiş kontrol terminali ile de tetiklenebilmektedir. Böylece kontrollü geçişler çok daha kolay elde edilebilecektir. Bariyerleri buton ve uzaktan kumanda ile de kontrol edebilmek mümkündür. Buton kontrolünde iki farklı yöntem bulunur. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü… Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komuta geçiş yapılmaktadır. Çift buton kontrolünde geçiş yapabilmek için iki farklı buton bulunmaktadır. Bu butonlardan birisi bariyer kolunu açmak, öteki ise bariyer kolunu kapatmak için kullanılmaktadır. Avax otopark bariyer sistemleri, aynı zamanda zaman kontrol özelliklidir. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolunun belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde kapanması sağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen bariyerler, tek bir bilgisayar kontrolünde 256 adet bariyeri kontrol edebilmektedir. Bariyerler, geçiş kontrol ünitelerine ve çevre birimlerine de kolaylıkla bağlanabilmektedir.

Araçların geçişleri esnasında bariyer kolunun altında herhangi bir araç durduğunda güvenlik sensörü, otopark bariyer kolunun aşağı doğru hareket etmesini engellemektedir. Böylece aracın zarar görmesi engellenir. Elektronik devreleri mikro işlemci kontrollü olan bariyerler, elektronik devresi üzerindeki tüm opsiyonel özellikler sürekli olarak kullanıma hazırdır. Bariyerlerde opsiyonel olarak akü özelliği de bulunmaktadır. Akü sayesinden elektrik kesilmesi yaşanılan durumlarda akü devreye girerek geçişler yapılmaya ve bariyer çalışmaya devam edecektir.

Avax otopark bariyer sistemleri ile güvenli geçişler yapmak istemez misiniz? Üstelik bu bariyerleri ogs ve hgs sistemlerinde de tercih edebilirsiniz. Dış mekanlar için dekoratif bir görüntü sunan Avax otopark bariyer sistemleri, iki sene boyunca garantili olmaktadır. Bunun yanı sıra aynı zamanda 10 yıl da yedek parça garantisi bulunur. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden, hemen şimdi bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler