perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER FİYAT

Otopark bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçları hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilmenizi sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup çok geniş alanlarda tercih edilmekte. Siteler, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, hastaneler gibi pek çok alanda bulunan otoparklarda kullanılmaktadır. Özellikle apartman, siteler ve iş yerlerinde daha önceden girişine onay verilen araçların hızlı olarak geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Farklı alanlarda tercih edilen otopark bariyer fiyatları farklılık gösterebilir. Otomatik olarak geçişlerde oluşturulmakta olan ünitelerde; Avax otopark bariyeri, araç geçiş kontrol paneli, araç cam ve kâğıt etiketleri bir arada kullanılmaktadır. Bu sistemleri çalıştırmak için bariyerlerin ve hızlı geçiş sistemi antenlerinin otoparkların giriş alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Tabi ki daha sonra da aynı şekilde otoparkın çıkış alanına da konumlandırılmalıdır. Geçişine izin verilecek olan araçlara öncelikle etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketler, kâğıt etiket olabileceği gibi aynı zamanda plastik etiket de olabilir. Bu etiketler, otopark takip yazılımına aracın ruhsat bilgileri, kat malik bilgileri, plaka vb. bilgiler ile tanıtılır. Daha sonra da tanımlanmış olan bu araç bilgileri, Tcp – Ip bağlantısı ile geçiş kontrol paneline gönderilmektedir. Bu şekilde kurulum yapılarak sistem tamamen aktif edilmiştir. Kullanımı bu sistemlerin bu şekilde çok basittir. Kısa bir eğitimden geçirilen her güvenlik görevlisi, kulübesinden bariyerleri kontrol edebilmektedir. Etiketi tanımlı olan araçlar ile bu şekilde bariyere tetik verilebilmektedir. Tanımlı olmayan etiket ile geçiş yapılmak istenirse, geçiş yapılmasına imkân verilmez. Bu da otoparka yabancı araçların geçiş yapamamalarını sağlayacağı için %100 güvenli otoparklar anlamına gelmektedir. Otopark bariyer fiyat da çok uygun olduğundan dolayı tüm bu sistemlere yüksek meblağlar harcamadan sahip olabileceksiniz.

Avax otopark bariyer sistemlerinin güçlü teknik özellikleri bulunmaktadır. Bunlardan birisi zaman kontrolüne sahip olmasıdır. Zaman kontrol özelliği sayesinde bariyer kolunu belirli bir zaman dilimine ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bariyerleri kontrol etmek için de uzaktan kumanda veya buton kullanılabilir. Buton kontrolünde isterseniz tek buton seçeneğini, isterseniz çift buton seçeneğini tercih edebilirsiniz. Buton kontrolünde farklılık olması otopark bariyer fiyatlarına etki etmeyecektir. Geçiş tetiklemeleri için bariyerler ile kuru kontak da verebilirsiniz. 

Avax bariyerlerimizin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişir. Farklı kol uzunluklarına sahip olan otopark bariyer fiyatı farklılık göstermektedir. Otoparkınızın giriş alanı ne kadar genişse, ona uygun bir seçenek bulunabilmektedir. Elektronik devreleri de mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. Elektronik devrelerinin üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler daima kullanıma hazırdır. Ayrıca bariyerlerimizi opsiyonel olarak akü ile de kontrol edebilirsiniz. Akü özelliği sayesinde elektrik kesintisi yaşanan durumlarda akü devreye girerek bariyerleri kullanmanıza devam etme imkânı sunacaktır. Ayrıca acil alarm durumlarında da otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Montaj kiti de bariyerlerin hızlı ve kolay bir şekilde montajının yapılmasını sağlamaktadır.

Avax otopark bariyer fiyatı, Perkotek olarak Avax markasının Türkiye distribütörü olduğumuzdan ötürü çok makuldür. Yani bariyerler ile geçiş kontrolü sağlamadan önce öncelikle bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayın. Yabancı araçların otoparkınıza giriş ve çıkış yapmasını engelleyerek güvenliğinizi en üst düzeye çıkarın! Bize nasıl mı ulaşacaksınız? 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabileceğiniz gibi isterseniz info@perkotek.com adresine de mail atarak bizimle irtibata geçebilirsiniz!

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler