perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER FİYATLARI

Otopark bariyer sistemleri, geçiş güvenliğinin ve geçiş kontrolünün yapılması gerekli olan alanlarda kullanılan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan bariyerler, farklı modellerde karşımıza çıkmaktadır. Bu modellerin kol uzunlukları da farklılık göstermektedir. Günümüzde hemen hemen her otoparkta kullanılan bu bariyerler, sadece iç değil aynı zamanda dış ortamlarda da kullanılabilmektedir. Bunun için elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olarak iki farklı model yer almaktadır. Gövde özelliklerine göre otopark bariyer fiyatları değişebilmektedir. Peki, otopark bariyerleri daha sık olarak nerelerde kullanılır? Şöyle ki; hava alanları, askeriye girişleri, holdingler, iş merkezleri, plazalar ve benzer pek çok alanda kullanım sağlanabilmektedir. Bariyerleri yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazları ile birlikte kullanabilmek mümkündür. Böylece geçiş kontrolü yanı sıra aynı zamanda geçiş güvenliği de sağlanmış olacaktır. Kullanılacak olan bu bariyerler, uzaktan kumanda ve buton ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tek buton kontrolüdür. Tek buton kontrolünde geçiş yapmak için butona her basıldığında bir sonraki komut devreye girmektedir. Yani bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılmaktadır. Çift buton kontrolünde ise geçiş yapabilmek için iki farklı tarzda buton bulunmaktadır. Bu butonlardan birisi bariyer kolunu açmak, öteki ise bariyer kolunu kapatmak için tercih edilmektedir. Kullanılacak olan buton çeşidine göre ise otopark bariyer fiyatları değişmez.

Butonlu olarak bariyerler 50 metrelik bir etkileşim alanına sahip olmaktadırlar. Üstelik Avax bariyer sistemlerinde zaman kontrol özelliği de bulunmaktadır. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o sürede kapanmasını sağlamak mümkündür. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen bariyerler, tüm pdks cihazları ile tetiklenebilmektedir. Bir diğer teknik özellikten birisi de bu bariyerlerin sensör kontrol özelliğinin bulunmasıdır. Sensör kontrol özelliği sayesinde araçların geçiş yapmaları esnasında bariyer kolunun altında herhangi biri ya da herhangi bir cisim duruyorsa, güvenlik sensörü bariyer kolunun kapanmasını engeller. Böylece olası tehlikeli aksi durumların ortadan kalkması da engellenmiş olacaktır.

Bariyerlerde yer alan akıllı kollar, aşağı ve yukarı hareket esnasında kendisine dokunan cismi hissederek bu cisme tepki verebilmektedir. Emniyet sensörünün dışında yer alan durumlarda cisimlerin fark edilmesi belirli saniyeler içerisinde olmaktadır. Bariyer sistemleri elektronik devresi mikroprosesör kontrollü olduğu için üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler daima kullanılmaya hazırdır. Bariyerlerde ayrıca opsiyonel olarak akü özelliği bulunmaktadır. Akü ve akü şarj ünitesi sayesinde elektrik kesintisi yaşanması durumunda bariyeri 250 defa açma ve kapama yapabilmek mümkün olacaktır. Bariyer kolları üzerinde de geceleri görülebilen reflektör bantlar yer almaktadır. Bu bantların üzerinde “STOP” yazmaktadır. Bariyerlerdeki ek özelliklerden bir tanesi de acil mod özelliğidir. Acil alarm modu sayesinde yangın, deprem, afet vb. durumlarda otomatik olarak bariyerler serbest geçiş moduna geçerler. Bu mod sayesinde olası tehlikeli tüm durumlar çok daha basit bir şekilde atlatılabilmektedir.

En çok merak edilen konulardan bir tanesi de şüphesiz ki otopark bariyer fiyatlarıdır. Otopark bariyer fiyatları, kullanacak olduğunuz bariyerin modeline göre farklılık gösterir. Hemen hemen tüm otopark bariyer sistemlerinde kullanılan ek ürünler aynıdır. Yanında kullanılacak olan cihaza ya da elemanlara göre de bu sistemlerin fiyatlarında farklılık oluşabilmektedir. Bariyer sistemlerinde müşterilerin isteklerine bakılarak istenilen tüm besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir. Bariyerlerde bulunan montaj kiti ile de bariyerleri çok kısa bir sürede monte edebilmek mümkündür. Kit sayesinde montaj çok hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilecektir. Günümüzde giderek daha geniş alanlarda kullanılan otopark bariyer sistemleri ile sizde otoparklarınızı koruyabilirsiniz. Satın almak veya otopark bariyer fiyatları için daha detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler