perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL DEDEKTÖRÜ FİYATLARI

Metal dedektörü, metal ve tehlikeli olan eşyaları tespit etmek amacıyla kullanılan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin üç farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; kapı tipi metal dedektörü, el tipi metal dedektörü ve x-ray bagaj arama ve tarama metal detektörüdür. El tipi metal dedektörü, küçük metal olan parçaları çok yakından ve büyük olan metal parçaları ise uzaktan dahi tespit edebilmektedir. Bu dedektörün çalışma frekansı, 22 khz’dir. Demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Bir metal tespit edildiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedir. Ayrıca el tipi metal dedektörün hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Opsiyonel olarak şarj da edilebilmektedir. Kolay bir kullanım sunan deri kılıfına sahiptir. Sağlam ve ergonomik tasarımlı olan Secuda el tipi metal dedektörü, yüksek duyarlılık ve seçicilik ile çalışmasına devam eder. Geniş bir tarama alanına sahip olan Secuda el tipi metal dedektör, oto-frekans kilitlemelidir. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan bu metal dedektör, rahat ve portatif bir kılıfa sahiptir. Şarj edilebilir bir bataryası da bulunmaktadır. Bu dedektörler genellikle alışveriş merkezlerinde ve sitelerde görev yapan güvenlik görevlilerince kullanılmaktadır. El tipi metal dedektörü fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Kapı tipi metal dedektörü, kapıların girişlerine yerleştirilen dedektörlerdir. Bu dedektörler; kemer, bozuk para, kemer tokası, silah, anahtar, bomba ve diğer tüm patlayıcıları birbirinden ayırt edebilmektedir. Yüksek hassasiyet ile çalıştırıldıklarında küçük metallere de alarm verebilirler. Ayrıca uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmektedirler. Farklı hassasiyet seviyeleri ile en uygun olan geçiş alarmı ayarlanabilmektedir. Üstelik bu dedektörler, ateşe ve suya karşı da dayanıklıdır. Parazit dengeleyicisi ile ilk açıldıklarında etraflarındaki metal yoğunluğunu setledikleri için bir daha onları tanımazlar. Kapı dedektörünün içerisinden geçen kişi sayısı ve alarm sayısı da ekranında gösterilebilmektedir. Hassas bir metal algılamasına sahip olan kapı tipi metal dedektörü fiyatları, tercih edilen farklı cihazlara göre değişebilir.

X-ray bagaj arama ve tarama metal dedektörü; bagaj, valiz, poşet, çanta gibi nesnelerin ağzını açmadan içerisinde tehlikeli bir nesne olup olmadığını tespit edebilmenizi sağlar. Organik ve inorganik madde ayrımı yapan modelleri, bu nesneleri renkli olarak ekranına yansıtmaktadır. Bu renklerin anlamını bilmeden de x-ray cihazı operatörü olunamaz. Atom numarası 10 ve altında olan maddeler, organik madde olarak adlandırılırlar ve x-ray cihazı ekranlarında mavi renkli olarak görüntülenirler. 10 ile 18 arasında olan maddeler ise karışık grup elementi olarak nitelendirilirler. Karışık grup elementleri, dedektörün ekranlarında yeşil renkli olarak gösterilirler. Atom numarası 18’den büyük olan maddeler ise inorganik madde olarak bilinirler ve bunlar ekranlarda turuncu olarak gösterilirler. Silah, bıçak gibi tüm kesici ve delici aletler, bu cihazlar ile kolay ve hızlı bir biçimde tespit edilebilmektedir. X ray metal dedektörü fiyatları için bizimle irtibaata geçebilirsiniz. 

Metal dedektörü fiyatlarının çok merak edildiğini biliyoruz. Ancak genel olarak bir fiyat verebilmemiz mümkün değil. Çünkü kullanacağınız cihazın modeline göre, tercih edilecek olan cihaza göre bu ürünlerin fiyatları değişebilmektedir. Ancak isterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek, bu cihazları yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden bizi aramalısınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler