perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYERİ FİYAT

Otopark bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçları kontrol edebilmenizi sağlamaktadır. Perkotek ailesi olarak Avax otopark bariyeri sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden Avax otopark bariyeri fiyat firmamızda oldukça uygundur. Kaliteli ve sağlam bariyerleri uygun fiyata satın almak için siz de bizi tercih edebilirsiniz. Peki, Avax bariyerlerin özellikleri nelerdir? Avax otopark bariyeri, farklı tarzda akıllı kollara sahiptir. Akıllı kolların uzunluğuna göre değil de kullanılacak olan modele göre otopark bariyeri fiyat değişiklik gösterebilmektedir. Bu akıllı kolların uzunlukları 3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu bariyerler; akıllı kol, emniyet fotoseli ve ayrıca loop dedektörler ile geçen araçların zarar görmemesini sağlamaktadır. Perkotek ailesi olarak satışa sunmuş olduğumuz Avax bariyerlerin iki farklı modeli mevcuttur. Bu modeller; DZ ve MN bariyerlerdir. Otopark bariyeri fiyat olarak farklılık gösterir. Düşük bütçeler için üretilmiş olan DZ bariyerler, MN bariyerler ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptirler. Bu bariyerler set halinde satılmakta olup setin içerisinde otopark bariyeri, kol dayama çatalı, bariyer kolu, uzaktan kumanda alıcı ünite, uzaktan kumanda ve emniyet fotoseli bulunmaktadır. Ayrıca otopark takip yazılımı da bu sistemlere de dahil edilebilmektedir. Otopark bariyeri sistemlerini yüz tanıma cihazı, parmak izi okuyucu ve kartlı geçiş kontrol terminali gibi pdks cihazlar ile birlikte kullanabilmek de mümkündür.

Otopark bariyeri sistemleri, elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik olarak iki farklı modelde üretilmiştir. Elektrostatik boyalı modeller, iç ortamlarda güvenle kullanılırken paslanmaz çelik modeller ise su geçirmez özellikte oldukları için dış ortamlarda da tercih edilmektedir. Paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan otopark bariyeri fiyat farklıdır. Bu bariyerleri uzaktan kumanda ile kontrol edebilmek mümkün olduğu gibi aynı zamanda buton ile de kontrol edebilmek mümkündür. Buton kontrolünde iki yöntem yer almaktadır. Tek butonlu kontrolde butona her basışta bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton yer almaktadır. Ayrıca Avax bariyerler, zaman kontrol özelliklidir. Zaman kontrolünde bariyer kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilmek mümkündür. Geçiş tetiklemesi için kuru kontak da verebilen bariyerler, Rs 232 – Rs 485 ve Rs 422 kullanılarak bilgisayar kontrolü sağlanabilmektedir. Avax otopark bariyeri sistemlerindeki bir diğer önemli özellik de sensör kontrolüdür. Sensör kontrolü, araçların geçişleri sırasında bariyer kolu altında herhangi bir cisim durması gibi durumlarda diğer çevre birimlerine kolayca bağlanabilmektedir. Bu tarz durumlarda güvenlik sensörü sayesinde bariyer kolunun hareket etmesi engellenmektedir.

Avax otopark bariyeri sistemleri; hava alanları, hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, holdingler vb. alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bu bariyer sistemleri elektronik devreleri mikro işlemci kontrollüdür. Çevre bağlantılarına takılarak sistemi her zaman masrafsızca geliştirebilirsiniz. Avax otopark sistemleri ayrıca opsiyonel olarak akü ve akü şarj ünitesi kullanılarak elektrik kesilmeleri gibi durumlarda kullanıma devam etmenize de olanak tanımaktadır. Tabi ki akü ile kullanılmakta olan otopark bariyeri fiyat farklıdır. Bariyerlerin kolunun üzerinde bulunan reflektör kırmızı bantların üzerinde “STOP” yazısı yer almaktadır. Özellikle böylece geceleri geçiş yapılması sırasında bariyerin kolu kapalıyken dahi bariyer görüntülenebilecektir. Avax otopark bariyeri sistemlerindeki en önemli özelliklerden bir tanesi de acil alarm modu özelliğidir. Bu özellik sayesinde yangın, deprem, afet vb. durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir. Siz de sağlam ve kaliteli bariyer sistemleri ile otoparklarınızı kontrol altına almak için daha fazla zaman kaybetmeyin. Biliyoruz ki otoparkınıza giriş yapan yabancı araçlar artık sizin de canınızı sıkmaya başladı. Bu durumdan kurtulmak için Perkotek Avax otopark bariyeri fiyat ve otopark bariyerleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler