perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otomatik Bariyer İzmir: Güvenli ve Hızlı Geçiş!

Otomatik bariyer İzmir modelleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışları kontrol altına almak için kullanılmaktadırlar. Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadırlar. Özellikle işletme otoparklarında sıkça kullanılmakta olan bu bariyerler, modellerine göre farklı kol uzunluklarına sahiptirler. Avax otomatik bariyer İzmir modellerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. yani otoparkınızın giriş alanına uygun olarak bir bariyer bulabilmek daima mümkündür. Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, bu farklı kol uzunlukları ile iç ve dış olmak üzere farklı alanlarda kullanılabilirler. İç ortamlarda kullanılabilir olan modelleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modelleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olması sayesinde suya karşı dayanıklılık göstererek güvenle kullanılabilmektedir.

Avax otomatik bariyer İzmir modelleri buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde çift buton ve tek buton olmak üzere iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açma ve kapama yapmak için aynı butona basılmaktadır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak için farklı, kapamak için farklı buton bulunmaktadır. Hangisinin kullanılacak olduğu size kalmış olmakla birlikte Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilirler. Üstelik opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilirler. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmezler. Elektrik kesildiğinde akü devreye girer ve 250 defaya kadar açma ve kapama yapılmasını sağlamaktadır.

Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, zaman kontrol özelliğine de sahiptirler. Zaman kontrolü sayesinde bariyerin kolu belirli bir zamana ayarlanarak, o zaman diliminde kapanması sağlanmaktadır. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, sensör kontrol özelliğine sahiptirler. Sensör kontrolü sayesinde aracın geçişi sırasında eğer bariyer kolu altında araç varsa, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından tetiklense bile bariyer kolu kapanmayacaktır. Araç geçişinin tamamlanması ile birlikte de sistemin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Kamyon ve tırlar için de ek emniyet sensörleri bulunmaktadır.

Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, akıllı kol özelliğine sahiptir. Emniyet fotoseli ya da loop sensörün bozulması durumunda akıllı kollar sayesinde eğer bariyer altında herhangi bir araç varsa, kollar kapanmayacaktır. Elektronik devresi mikroprosesör kontrollü olan Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, refelektöre sahiptir. Bariyer kolları üzerinde bulunan reflektör, geceleri de görülebilir. Üstelik Avax otomatik bariyer İzmir modelleri, acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçmektedir. Müşteri isteklerine bakılarak istenilen tüm besleme gerilimi şartları da sağlanabilmektedir.

Avax otomatik bariyer İzmir modelleri hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Avax otomatik bariyer İzmir modellerine göre fiyat değişebileceği için net olarak bir bilgi veremeyiz. Avax otomatik bariyer İzmir modellerimiz hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler