perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK BARİYERİ İZMİR

Otopark bariyeri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların çok daha hızlı ve güvenli olması için kullanılmakta olan bariyerlerdir. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan otopark bariyeri, güvenliğe olan ihtiyaç ile birlikte çok farklı alanlarda tercih edilir olmuştur. Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak bizler otopark bariyeri İzmir hizmetimize kuruluşumuzdan bu yana devam etmekteyiz. Otopark bariyeri İzmir hizmetimiz ile İzmir’de yer alan tüm otoparkların güvenli giriş ve çıkışlara sahip olmasını hedefledik. Bunun için de satışa sunmuş olduğumuz iki farklı modelde otopark bariyeri çeşidimiz bulunmaktadır. Bu bariyerlerin modelleri DZ otopark bariyeri ve MN otopark bariyeri olmak üzere ikiye ayrılır. DZ otopark bariyeri İzmir sistemleri fiyatları, MN otopark bariyeri fiyatlarına göre çok daha uygundur. Böylece her bütçenin bariyerlere sahip olması hedeflenmiştir. Bu bariyerlerin gövdeleri, iç ve dış ortamlarda kullanımlarına göre değişir. İç ortamlarda elektrostatik boyalı otopark bariyeri kullanılırken, dış ortamlarda paslanmaz çelik gövdeli otopark bariyeri tercih edilmelidir. Ayrıca bu bariyerlerin kol uzunlukları da 3 metre, 5 metre, 6 metre gibi uzunluklar arasında değişiklik gösterir. Yani otopark giriş alanınızı kapatacak bir bariyer kolu uzunluğu bulabilmek mümkün olacaktır. Zaman kontrolü ile otopark bariyeri İzmir sistemleri, bariyer kolunun belirli bir zaman dilimine ayarlanarak o zamanda kapanmasını sağlamaktadır. Ayrıca geçiş kontrol özelliği ile de yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazı gibi personel devam kontrol sistemleri cihazları ile tetiklenebilir.

Otopark bariyeri İzmir hizmetimiz için satışa sunduğumuz bariyerlerimiz, sensör kontrol özelliğine sahiptirler. Sensör kontrollerinde araçların bariyerlerin altından geçişleri sırasında aracın bariyer kolu altında durması halinde bariyer kolu, bu aracı hissederek kapanmayacaktır. Böylece aracın zarar görmesi de engellenmektedir. Araçlar geçişini tamamlandığında ise bariyerin hafızasında bekletilen kapanma işlemine devam edilmektedir. Akıllı kollara sahip olan otopark bariyeri İzmir sistemlerinin, bariyer kolu altında herhangi bir cisim hissettiğinde yukarı yönlü hareket alması 0.7 saniyedir. Hareket etiiği yöndeki cismi algılayarak durma süresi ise sadece 0.3 saniyedir. Ayrıca kolun çarpma gibi durumlarda kırılabilir olarak üretilmesi de mümkündür.

Otopark bariyeri İzmir sistemleri, özgün tasarıma sahiptir. Özgün tasarımı ile kullanacak olduğunuz otoparklara farklı bir hava katacaktır. Üstelik bu sistemlerde kullanılmakta olan bariyerler, iki sene boyunca da garantilidirler. Bariyerlerin montaj kiti ile hızlı ve kolay bir montaj hizmeti mümkün olacaktır. Ayrıca on sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Otopark bariyeri İzmir hizmetimiz, İzmir’in; Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla ilçelerinde 7/24 kesintisiz olarak devam etmektedir. İzmir’in hangi ilçesinde olursanız olun, otopark bariyeri İzmir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler