perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark Geçiş Kontrol Yönetimi Sistemi: Güvenli ve Kolay Yönetim!

Otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi, otoparklara giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olmakla birlikte kurulumları da bir o kadar basittir. Özellikle apartmanlar, iş yerleri ve sitelerde sıkça kullanılmakta olan otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi, girişlerine ve çıkışlarına izin vermiş olduğunuz araçların veya ziyaretçilerin kontrollü olarak geçiş yapmalarına izin vermektedir. Otopark geçiş kontrol yönetimi sistemini otopark bariyerleri, hızlı geçiş sistemi anteni, otomatik geçiş sistemi anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç plaka etiketleri ve araç cam etiketleri ve otopark takip yazılımından oluşmaktadır.

Otopark geçiş kontrol yönetimi sistemini kullanmak için öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına elli metreye kadar okuma yapabilen uhf antenler takılmaktadır. Geçişlerine izin verilecek olan araçlara öncelikle kâğıt etiketler ve plastik etiketler tanıtılmaktadır. Daha sonra da kâğıt etiketler araçların camlarına, plastik etiketler ise plakalara takılmaktadır. Bu etiketler otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi programına araçların ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri ve diğer tüm detaylar ile kayıt edilmektedir. Tanımlanan araçların bilgileri, otopark geçiş kontrol panellerine Tcp – Ip bağlantısı ile gönderilmektedir. Otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi bu şekilde kullanıma hazır olacaktır. Tanımlı olan etiketler ile birlikte geçiş yapmak isteyen araçları otopark anteni görmektedir. Otopark bariyerlerine tetik vererek araçların durmaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde giriş ve çıkış yapılması sağlanacaktır. Tanımlı olan Otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi etiketlerine sahip olmayan yabancı veya misafir araçlar geçiş yapamayacaklar.

Otopark geçiş kontrol yönetimi sisteminde kullanılmakta olan bariyerlerden bahsedelim. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani giriş ve çıkış alanı otoparkınızda ne kadar geniş olursa olsun, ideal bir bariyer kol uzunluğu bulunmaktadır. Bu bariyerlerin gövdeleri paslanmaz çelik veya elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeli olan modelleri dış ortamlarda kullanılabilmekte olup elektrostatik boyalı olan modelleri iç ortamlarda kullanılabilir. Otopark geçiş kontrol yönetimi sisteminde kullanılmakta olan bariyerleri butonlar veya uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunur. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için aynı butona basılması gerekirken, çift buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi bariyerlerinin zaman kontrol özelliği de bulunmaktadır. Zaman kontrolü sayesinde bariyer kolunun istenilen zaman diliminde açılması sağlanabilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi bariyerleri, her türlü geçiş kontrol ünitesine ve diğer tüm çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilmektedir.

Otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi bariyerleri, elektronik devre mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. Bu bariyerlerin kollarının aşağı ve yukarı yönlü olarak hareket etmesi durumunda kendisine dokunan cisimleri hissederek bu cisimlere tepki verebilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Avax otopark geçiş kontrol yönetimi sistemi bariyerleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu bariyerlerin fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için yapmanız gereken tek şey info@perkotek.com üzerinden bizimle irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler