perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL PROGRAMI

Personel devam kontrol programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiş olan bir programdır. Programın kullanımı ve kurulumu oldukça basit olup günümüzde pek çok farklı alanda personelleri takip edebilmek amacıyla kullanılmaktadır. Bu programı, kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı güvenle kullanabilmektedir. Personel devam kontrol programı, farklı raporlar sunarak, personel takibinde güven elde etmenizi sağlar. Personel devam kontrol programı ile sunulan raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Ayrıca personel devam kontrol programı kullanıcı adı ve şifresi de değiştirilebilmektedir. Programda yer alan yetkilendirme özelliği ile birden fazla kullanıcıya da yetki verilmesi mümkün olmaktadır. Herhangi bir arıza oluşması durumunda da yedekler kullanılarak, veri kayıpları engellenebilmektedir.

personel devam kontrol programı ile elle müdahale edilmiş giriş-çıkış hareketleri, kart kullanmayı unutanlar raporu, genel bazda giriş çıkış raporu, kişi bazında geç kalanlar raporu, kişi bazında erken çıkanlar raporu, genel bazda erken çıkanlar raporu, mesaiye kalanlar raporu, devamsızlar raporu, kişi bazında maaş bordrosu, avans listesi, maaş zarfı, kişi bazında giriş çıkış raporu, işten ayrılanlar raporu, tatil günü çalışanlar raporu, genel bazda geç kalanlar raporu, izinli personeller raporu, işe girenler raporu, not hanesinde yazanların raporu, aylık devam çizelgesi, genel bazda maaş bordrosu ve prim listesi gibi raporlar alınabilmektedir. Alınan bu raporlar sayesinde programın kullanımı daha da kolay bir hale gelmiştir. Üstelik bu raporlar, istenilen mail adresine belirlenen saat dilimlerinde iletilebilmektedir.

Personel devam kontrol programı, firmamız yazılımcıları tarafından geliştirildiği için ihtiyacınıza uygun olarak daima geliştirilebilmektedir. Geliştirilmekte olan personel devam kontrol programı, sizlerin personelleri her zaman takip altında tutarak, geliş ve gidiş saatlerine göre ay sonları da otomatik olarak maaş hesaplamaları yapabilmenizi sağlamaktadır. Personel devam kontrol programı ile beraber kullanılacak olan yüz tanıma pdks cihazı, parmak izi pdks cihazı ve kartlı pdks cihazı ile personellerin geç kalmalarını ya da etken çıkmalarını bilerek, bun saatlere göre kesintiler yapabilirsiniz. Bu sayede personellerin ay sonları maaşlarını en doğru rakam üzerinden almaları sağlanmaktadır.

Personel devam kontrol programının raporları üzerinde yer alan sayfa yapıları, istenilen font veya yazı boyutlarında değişiklik göstermektedir. Gruplandırma özelliği ile de personellerin raporları, bölümler bazında veya kişiler bazında gruplandırılabilmektedir. Personel devam kontrol programı ile ayrıca firmanızda birden fazla cihaz kullanıyorsanız, kişilerin hangi cihazları kullanarak giriş ve çıkış yaptıklarını da program üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Personel devam kontrol programı hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz, sizi Perkotek Plaza’ya bekleriz. Alanında uzman satış danışmanlarımız ve profesyonel sistem destek ekibimiz sizlere bu program hakkında en geniş bilgiyi verecektir. Neden hala personellerinizi el ile takip ederek, olası yanlış takiplere fırsat veriyorsunuz? Hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler