perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otopark HGS Sistemi Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Otopark hgs sistemi fiyatları, çok merak edilen bir konudur. Ancak otopark hgs sistemi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü hızlı geçiş sistemi olarak kullanılacak olan bu sistemlerde, otoparka göre kullanılacak olan bariyerler, etiketler ve antenler farklılık gösterebilmektedir. Bu yüzden otopark hgs sistemi fiyatları otoparka özel olarak çıkarılır. Ancak otopark hgs sistemi fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Her bütçeye hitap edilerek, tüm otoparkların güven altına alınması için otopark hgs sistemi fiyatları uygun tutulmuştur. Peki, otopark hgs sistemi fiyatları uygunluğu ile bu sistemler nasıl kullanılacak?

Otopark hgs sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerde, araçların kontrollü ve durmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde geçiş yapılması hedeflenmiştir. Bu yüzden sistemlerin bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde otomatik araç takip bariyeri, otopark takip yazılımı, araç kâğıt etiketleri, araç sert etiketleri, araç kontrol antenleri ve araç geçiş kontrol paneli bir arada kullanılmalıdır. Öncelikle bariyerlerin yanına 50 metre mesafeye kadar okuma yapabilen antenlerin montajı yapılmalıdır. Antenlerin sallanmaması için düze bir alana konumlandırılması gerekir. Eğer otoparkınızda öyle bir alan yoksa montaj direği üzerine monte edilerek kullanılabilir. Daha sonra her araca özel olarak etiketlerin tanımlanması gerekmektedir. Sert etiketler, araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Cam etiketler ise araçların camlarında kullanılmakta olan etiketlerdi.r Bu etiketler, araçların tüm bilgileri ile kayıt edilir. Bu bilgiler araç kontrol paneline TCP – IP bağlantısı ile gönderilmektedir. Otopark hgs sistemi fiyatları uygunluğu ile sistem bu şekilde aktif hale gelmektedir. Tanımlı olan etikete sahip olan araç otoparka giriş yaptığında, etiket anten tarafından okunarak bariyer kolu açılması sağlanır. Tanımlı olan etikete sahip olmayan araçlar, yabancı araçlar ya da misafir araçlarının otoparka giriş yapması mümkün değildir. Misafir araçlar için bariyerlerin kolları, uzaktan kumanda yahut buton ile açılarak geçiş yapılması sağlanabilmektedir. Bu da kontrollü olarak geçiş yapılmasını sağlamaktadır.

Otopark hgs sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan bariyerlerimizin MC, MC, MN ve DZ bariyer olmak üzere farklı modelleri bulunmaktadır. Yeni modellerimiz olan MC ve MX bariyerlerimiz, ledlidir. Üzerlerinde yanan ledler ile bariyerlerin farklı edilmesi daha kolay olacaktır. Bu ledler, geçişe hazır olduğunda ve geçiş izni verilmediğinde farklı işaretler ile yanarak, kullanımı çok daha basit bir hale getirir. Tüm bu bariyer modellerimizde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişir. Yani kullanılacak olan otoparkınızın giriş alanına göre uygun olan bariyer kullanılabilir.

Otopark hgs sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan bariyerlerimizin iç ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde gövde elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerimizde ise gövde paslanmaz çeliktir. Bu sayede yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılık gösterir ve araç kontrollerinin tüm hava koşullarına karşı devam etmesini sağlar. Otopark hgs sistemi fiyatları teklifi almak için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler