perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü

OTOPARK SİSTEMLERİ

Otopark sistemleri, günümüz teknolojisinde sıkça karşımıza çıkan ve toplumsal olarak insanların sıklıkla ziyaret ettiği alanda da kullanılan bir ürün türüdür. Genel olarak alışveriş merkezlerinde, büyük holdinglerde, parklarda, kamusal alanlarda sıkça gözlemlediğimiz bu sistem türü, parkın söz konusu olduğu her alan için muhtemel kullanım alanları yaratmaktadır. Bu kapsamda ise hem çalışanların, hem de misafirlerin ticari amaçlarla kullanabilecekleri park alanları yaratılabilir.

Otopark sistemleri içerisinde yer alan bariyer sistemi türü de OGS ve HGS gibi antenlerle veya fotosel, buton ya da uzaktan kumanda gibi aparatlarla beraber de kullanılabilmektedir. Otopark bariyer sistemleri içerisinde yer alan mekanizma ile beraber otoparka giriş çıkış yapan araç sayısını görüntüleyebilir, hangi dairenin kaç araçlık yeri olduğunu sayabilir ve misafir araçların giriş ve çıkış durumlarını görüntüleyebilirsiniz. HGS ve OGS ile birlikte kullanılan antenler, otoparklar da fazlası ile verim sağlaması durumundan dolayı kullanışlı bir ürün olarak bilinmektedir. Bu kapsamda bariyerler tetik verme özelliğine sahip olan cihazlarla beraber çalışmaktadır. Bu cihazlar evresinde ise algılanan HGS etiketleri, bariyer ana kartına sinyal gönderir ve tanımlı olan etiketi programdan sorgulayarak geçiş hakları tanır. Antensiz olarak kullanılan bariyer sistemleri ise fotosel alıcıları ile birlikte çalışmaktadır. Araçların geçiş yaptığı noktalara takılan fotoseller sayesinde, araç yaklaştığı vakit, bariyer kolu havaya kalkar ve o araç bölgede bulunduğu sürece otopark sistemleri ona geçiş hakkı verir. Otopark bariyer sistemleri stand alone ve online olarak çalışabilen programlarla desteklenmektedir. Yazılım tarafından onaylanan ve otoparka giriş yetkisi verilmiş olan araçlar, bariyere sinyal gönderir ve o aracın otoparka giriş yapması olasılıklarına sahip olurlar. Bariyerin üzerinde ki kol uzunlukları da 3 ila 6 metre arasına değişim göstermektedir. Ayrıca bariyerler üzerine flaşör takılarak araçların geçiş esnasında ışıklı uyarı almaları sağlanır ve bu kapsamda direkt olarak araçla çarpma gibi sorunsalların bir nebze de olsa önüne geçilir.

Otopark sistemleri her geçen gün yaygınlaşmakta ve kitleler tarafından desteklenmektedir. Bu aşamada ise sizlere kullanışlı ürünler sunabilme doğrultusunda çalışan teknik kadromuz, tüm bu sistemleri alternatif ürünlerle beraber sunuyor ve dilediğiniz evrede satın alma olanakları tanıyor. Siz de kesintisizce ürünleri kullanmak ve her birini sorunsuzca incelemek adına Perkotek sitesi üzerinden ürün kataloglarına göz atabilir ve en kaliteli otopark sistemlerini görüntüleyebilirsiniz. Pek çok Dünyaca ünlü markaya Türkiye Distribütörlüğü yapan Perkotek, sizlere bu anlamda “kesenize uygun” sipariş türleri ulaştırmayı ihmal etmiyor ve ürünlerin tamamını da dilediğiniz evrede desteklemenizi ve ön görmenizi sağlıyor. Günümüz teknolojisinde kaliteli bir ürünü satın almak ve bu ürünleri uzun ömürlü olarak kullanma aşamasında en önemli faktör, her daim ürünleri kapsamlı bir şekilde kullanabileceğiniz alanlar yaratmaktır. Bu evrede ise her daim kaliteli bir ürün kullanabilmeniz aşamasında Perkotek olarak uygun fiyattan, pek çok alternatif seçeneği olan ürünleri sizlerle buluşturmayı ihmal etmemekteyiz.

OTOPARK BARİYERİ

Alanının bir numarası konumunda yer alan Perkotek, otopark sistemleri konusunda üstün çözüm önerilerini sizlere iletmekten hiçbir şekilde vazgeçmiyor, en kaliteli ürünleri de sizler için sıralamanın keyfini sürüyor! Siz de tek tıkla siteye giriş yapmak ve tüm ürünleri ayrıntılı bir şekilde incelemek istiyorsanız web sitemize davetlisiniz. Bu anlamda kaliteli ürün seçeneklerini sizlerle buluşturma noktasında sıkı çalışan teknik kadromuz, alternatif ürünleri de web sitesi üzerinde sunarak en kapsamlı şekilde ürün değerlendirmeleri yakalamanızı sağlıyor. Geç kalmadan siz de Perkotek müşteri temsilcileri ile iletişime geçin, otopark sistemlerini daha ayrıntılı görüntüleme fırsatı bulun.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler