perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PERKOTEK FL-20-S PARMAK İZLİ KİLİT
  • perkotek.com

PERKOTEK FL-20 SİYAH PARMAK İZLİ KAPI KOLUParmak izi tanıma teknolojisi ile çalışan kapı kilit kolları, geleneksel anahtar veya kartlı kilit sistemlerine alternatif olarak kullanılan güvenli ve modern bir erişim kontrol yöntemidir. İşte parmak izi kapı kilit kolları hakkında bilmeniz gereken bazı temel bilgiler:
 
Parmak İzi Tanıma Teknolojisi: Parmak izi kapı kilit kolları, kullanıcıların parmak izini kullanarak kimlik doğrulamasını sağlar. Bu teknoloji, her insanın parmak izinin benzersiz olması nedeniyle yüksek güvenlik sağlar.
Kullanım Kolaylığı: Parmak izi kapı kilitleri, kullanıcılar için çok kullanışlıdır. Anahtar veya kart taşıma ihtiyacını ortadan kaldırır ve sadece bir parmak dokunuşu ile kapıyı açmanıza olanak tanır.
Kayıt ve Silme: Kullanıcıların parmak izi bilgileri, sisteme kaydedilir ve yönetilebilir. İzin verilen kişilerin parmak izleri sisteme eklenirken, izin verilmeyen kişilerin parmak izleri silinebilir.
Çok Kullanıcılılık: Parmak izi kapı kilitleri birden fazla kullanıcıyı tanıyabilir. Bu, aileler, işyerleri veya oteller gibi çoklu kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için idealdir.
Enerji Verimliliği: Bazı parmak izi kapı kilitleri, enerji tasarrufu sağlamak için düşük güç tüketimi ile çalışır ve pili uzun ömürlüdür. Son 500 açılmada düşük pil uyarısı verir.
Günlük İzleme ve Kayıt: Hangi kullanıcıların ne zaman ve hangi günlerde kapıyı açtığını izlemek için günlük kayıt tutar.
Farklı Giriş Seçenekleri: Parmak izi, kart, şifre, mekanik anahtar veya telefonunuza yükleyeceğiniz mobil uygulama ile kapıyı açtırma imkanı sunar.

PERKOTEK FL-20-S PARMAK İZLİ KİLİT TEKNİK ÖZELLİKLERİ


Geçiş Şekilleri: Parmak izi, Kart, Şifre, Cep telefonu APP ve makenik kilit ile açılabilir.
Renk: Siyah
Ekran: Dokunmatik
Otomatik Kilitleme: Var
Çalışma Voltajı: 4 adet Alkalin Kalem Pil, Düşük batarya durumunda uyarı verir.
Statik Akım: 55µA
Çalışma Akımı: 280 mA
Parmakizi Kapasitesi: 100
Kart Kapasitesi: 100
Şifre Kapasitesi: 100
Uzaktan Kontrol kapasitesi: 30
Ses: Açılıp kapanabilen ses modu
Çalışma Sıcaklığı: -10 C˚+60 C˚
Nem: 20%-93%
Uyum: 38mm ~ 60mm kalınlıktaki kapılara uygundur.
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları