perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK DAMAR İZİ

Parmak damar izi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapabilme özelliğine sahip olan cihazlardır. Bu cihazlara tanımlanacak olan parmak izi, her insanda farklı bir algoritma taşır. Bu sayede takip sırasında birinin, bir başkası yerine parmak izini okutarak geçiş yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da parmak damar izi cihazları ile yapılacak olan geçişlerin çok daha kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple de bu cihazlar günümüzde personel takibi, yemekhane takibi, üye takibi, tuvalet takibi, minibüs takibi ve geçiş kontrol takibi için çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Parmak damar izi cihazlarının kullanım alanlarının başında işletmeler gelse de günümüzde okullar, spor salonları, fabrikalar, hastaneler, belediyeler, plazalar, holdingler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, alışveriş merkezleri vb. de gelmektedir. Tüm bu alanlarda tabi ki sadece personelleri takip etmek için değil, tüm takip programları ile birlikte uyumlu olarak kullanılabilir. Parmak damar izi cihazlarının birden fazlasını, tek bir program üzerinden yönetebilmek de mümkündür. Bu sayede kullanacak olduğunuz alanda birden fazla giriş ve çıkış alanı varsa, tüm bu alanlarda bu cihazları kullanabilirsiniz. Üstelik kapılara, bariyerlere ve turnikelere tetik verme olanağı da sunmaktadır. Kapılara tetik vermek için parmak damar izi cihazları ile kapı kilitlerinin bir arada kullanılması gerekir. Kullanılacak tüm kapı kilitlerinin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli olması, bu cihazlar ile Amerikan kapı, pvc kapı, tahta kapı, demir kapı, metal kapı gibi tüm kapılara tetik vermenizi sağlar.

Parmak damar izi cihazları ile kapılara tetik vermek için eğer kapı kilitlerini kullanmak istemezseniz, kapı kolu şeklinde olan modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modellerde kapı kolu, kilit ve parmak izi bir arada bulunmaktadır. Pil ile çalışmasına devam etmektedirler. Pil, son yüz geçişte alarm verdiği için anında değiştirilerek kullanıma devam edilebilir. Parmak izli kapı kolu ile kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunur. Genellikle ofis oda kapılarında ve depo kapılarında sıkça tercih edilmektedirler. Bu cihazların pil ile çalışması, elektrik kesintilerinden etkilenmeyeceği anlamına geldiği için oldukça kaliteli ve kusursuzdur.

Parmak damar izi cihazlarından kayıt kapasitesi, bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Kullanılacak olan alana uygun olarak farklı bir kayıt kapasitesine sahip olan cihaz tercih edilebilir. Zaten pek çok modeli, kartlı ve şifreli geçiş olanağı da tanımaktadır. Böylece cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılmaktadır. Sensörler de bu cihazlarda oldukça önemlidir. Sensörlerin kalitesi, parmak izi okutulduğunda ne denli hızlı okunacağını göstermektedir. Satışını yapmakta olduğumuz tüm parmak izi cihazı sensörleri, oldukça kaliteli olup 0.1 saniye gibi çok kısa bir sürede okuma yaparak geçiş olanağı tanımaktadır.

Parmak damar izi cihazları fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını arayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile iletişime geçmek. Hemen arayın ve siz de parmak damar izi cihazları ile geçiş güvenliğinin tadını çıkarın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları