perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ KİLİDİ

Parmak izi kilidi sistemleri, her geçen gün gelişen teknoloji ile işletmelere personel takibi konusunda oldukça kaliteli ve ideal çözümler sunmaktadır. Parmak izi kilidi sistemleri, personel takibini uyumlu olarak çalıştıkları parmak izi kilidi personel takip programı sayesinde gerçekleştirmektedirler. Program, cihazdan aldığı verileri raporlayarak kullanıcılarına büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Parmak izi kilidi sistemlerinin en büyük avantajı anahtar taşıma zahmetinden kurtularak sadece parmak izli geçiş sağlamasıdır. Parmak izlerimiz benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahip olduğu için çalışanlar bir başkası yerine giriş yapamayacak ve sabote olayları da ortadan kalkmış olacaktır. Özellikle kartlı sistemlerde personellerin bir başkası yerine kart okutabiliyor olması parmak izi kilidi sistemlerine olan rağbeti her geçen gün arttırmaktadır. Farklı kayıt kapasiteleri ile her ihtiyaca uygun çözüm sunan parmak izi kilidi sistemleri, şık tasarımları ile de kullanıldıkları her alana uyum sağlamaktadırlar. Perkotek firmamız, Magic Pass parmak izi kilidi sistemlerinin Türkiye dağıtıcı konumundadır.

Parmak izi kilidi programı, personel takibi yapmak için kullanılan bir programdır. Bu program MySQL’de derlenerek Delphi dilinde yazılmış lisanslı bir programdır.  İlave modüller ve yazılımlar ile geliştirilmeye açık olduğu gibi kullanım kolaylığı ile de basit ve rahat bir şekilde personel takibi yapmanıza olanak sağlar. Otomatik olarak verileri hafızasına kaydettiği için parmak izi cihazında herhangi bir sorun olması halinde veriler kaybolmayacaktır. Raporlamaları sayesinde de parmak izi kilidi programı, personel takibi konusunda oldukça başarılı sonuçlar sunmaktadır. Yapılan bu raporlamalar otomatik olarak mail gönderme özelliği sayesinde istenilen mail adresine, belirlenen saatte iletilebilmektedir. Parmak izi kilidi cihazları ile turnike, bariyer ve kapılara tetik vermeniz mümkündür. Parmak izi cihazları ile eğer kapılara tetik vermek istiyorsanız, kapılara uygun kilit sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kilit sistemleri kapının yapısına göre farklı özellikler barındırır. Kapıların yapısına göre farklı özellikler barındıran kilitler, kapılara montajlanamıyorsa; bu montaj STRIKE kapı kilidi aparatları ile gerçekleştirilebilmektedir.

Parmak izi kilidinin kapı kolu şeklinde kullanılmakta olan modeli de bulunmaktadır. Kapı kolu şeklinde kullanılan parmak izi kilidi, kapı kolu ve elektronik kilit bir arada olmaktadır. Pil ile çalışmasına devam eden parmak izi kilidi, ortalama olarak bin defa geçiş yapılmasına izin vermektedir. Pilin bitmesine yakın olarak da son yüz geçişte alarm verirler. Böylece pil bitmeden kullanıma devam edilmektedir. Parmak izi kilidine bir kişinin on adet parmağı da tanıtılabilmektedir. Normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon gibi bir durum söz konusu olduğunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilir. Bu kilitlere ortalama olarak üç yüz ile beş yüz arası parmak izi kayıt edilebilmektedir. Tabi ki sadece parmak izli değil, aynı zamanda kartlı ve şifreli geçiş yapma olanağı da bulunmaktadır.

Magic Pass parmak izi kilidi Türkiye distribütörü olan firmamız, sizlere en kaliteli ve en sağlam parmak izi kilidi için en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Satın almak için siz de daha fazla zaman kaybetmeden 0850 811 80 00 numarasını arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler