perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Parmak izi fiyatları uygunluğu ile parmak izi sistemleri, kullanımları oldukça basit olan ve her alanda tercih edebileceğiniz biyometrik sistemlerdir. Parmak izi sistemleri ile personel takibi, minibüs takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi, yemekhane takibi yapabilir ve geçiş kontrolü sağlayabilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılan parmak izi cihazları, muazzam bir çalışma performansına sahiptir. Farklı kayıt kapasiteleri sayesinde parmak izi cihazları ile isterseniz 10 adet parmağınızı da cihaza tanımlayabilirsiniz. Geçiş yaparken hangi parmağınızı kullanacağınız size kalmış! Özellikle işletmelerde tercih edilen parmak izi cihazları sayesinde tanımlı olmayan kullanıcılar geçiş yapamayacağı için aynı zamanda kullanılan alanda güvenliği de sağlamış olacaksınız. Kare veya dikdörtgen modelleri ile karşımıza çıkan parmak izi cihazları, farklı renkleri ile de kullanılan alanlara farklı bir hava katar ve şıklığı ile de tüm dikkatleri üzerine toplar! Kaliteli çözümler için MAGIC PASS parmak izi cihazlarını tercih edin! 

Parmak izi fiyatları, Perkotek Teknoloji ailesi olarak Magic Pass parmak izi cihazlarının Türkiye distribütörü olduğumuz için uygun olmasının yanı sıra oldukça kaliteli olan cihazlardır. Bu cihazlara parmak izi, sensörlerine okutularak tanıtılmaktadır. Tanıtılmakta olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir özelliğe sahip olduğu için personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum da söz konusu değildir. Normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon söz konusu olduğunda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. 

Parmak izi sistemleri; turnike, kapı ve bariyerlere tetik vererek açılmasını sağlayabilir ve böylece güvenli geçişlere imkân sağlar. Parmak izi cihazları ile kapı açtırmak için kapı kilidi kullanmanı gereklidir. STRIKE kapı açtırma kilitleri Türkiye dağıtıcısı olan firmamız, farklı yapıdaki tüm kapılarınıza uygun bir kilit sistemi satışı sunmaktadır. Cam, tahta, ahşap, PVC ve metal tüm kapılarınız için farklı kilit sistemleri mevcuttur. Elektronik, manyetik, elektromanyetik olarak çalışan kilitlerimiz, parmak izi cihazları ile %100 performans ile çalışarak harika çözümler elde etmenizi sağlayacak. Kapı kilidi satın almadan önce bizden teklif almanızı ısrarla tavsiye ediyoruz! 

Parmak izi sistemleri, firmamıza ait tüm takip yazılımları ile birlikte uyumlu olarak çalışabilmektedir. Yemekhane takip, tuvalet takip, minibüs takip, öğrenci takip, geçiş kontrol takip yazılımı ve personel takip programları ile birlikte kullanacağınız parmak izi sistemlerimiz farklı kayıt kapasiteleri ile karşımıza çıkıyor. Özellikle parmak izli sistemler personel takip yazılımı ile kullanıldığı için personel sayınızın ne olduğu için önemli değildir. Bin ile on bin kayıt kapasitesi arasında değişen kayıt kapasitesi personel sayınız her ne olursa olsun ihtiyacınızı karşılayacak bir çözüm sunmaktadır. Takip yazılımlarımızı inceleyerek siz de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Parmak izi fiyatları, parmak izi cihazının kayıt kapasitene, hızına, sensörüne vb. özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Perkotek Magic Pass parmak izi sistemleri Türkiye distribütörü olduğu için parmak izi fiyatları teklifini öncelikli olarak bizden almanızı tavsiye ediyoruz. Okuması yavaş, işlevselliği düşük cihazlar ile karşı karşıya kalarak verim alamamak sizi oldukça kızdıracaktır. O yüzden Magic Pass parmak izi sistemlerini tercih etmelisiniz. Yüksek kalite belgelerine sahip parmak izi cihazlarımız ile kalitenin tadına varacaksınız! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler