perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Üretici Firma
  • Açıklamalar
  • Görseller
  • Broşürler
PM 4400 HİJYEN TURNİKESİ- EL ve AYAK
  • perkotek.com
  • perkotek.com
PM 4400 HİJYEN TURNİKESİ

AVAX PM 4400 hijyen turnikeleri, el ve ayak için kullanılabilmektedir. Kullanımı çok basit olmakla beraber, dekoratif bir görünüme sahiptir. -20 derece ve +50 derece arası tüm sıcaklıklarda çalışmasını sürdürebilir. Elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik olabilmektedir.

PM 4400 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 
Enerjileri: 100 AC volt - 240 AC volt enerjilidir.
Güç Harcamaları: 60 watt güç harcar.
Gövdesinin Özellikleri: 1,20 milimetrelik, sac üzeri elektrostatik boya veya 304 kalite paslanmaz çelik olabilir.
Sıcaklık Değeri: -20°C ve +50°C arası sıcaklık
Kol Uzunluk: 43 santimetre kol
Turnike Kontrolleri: Geçiş tetiklemeleri için ttl, 3-50 volt dc darbe ve cmos direkt olarak bilgisayar kontrolü veya Rs 232, Rs 422 ve Rs 485 ya da kuru kontak kullanılabilir. Üstelik her türlü geçiş kontrol ünitelerine ve diğer çevre birimlerine kolayca bağlanılabilir.
Turnike Sistemleri: Mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmış olup iki yönlü olarak çalışmaktadır. BMekanik sönümlemeyi absorver ünitesi ile yapar. Elektrik kesildiğinde her iki taraftaki kollar da serbest konuma geçerler. Tek bir kişinin geçiş yapmasına izin verilir. Geçiş yapılacak olan yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış bilgisayar kontrolünde direkt olarak bilgisayara gönderilebileceği gibi dijital bir çıkışta olabilmektedir.
Acil Alarm Durumları: Acil alarm durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılarak otomatik olarak serbest geçiş modu.
Turnike Göstergesi: Üç konumlu, ışıklı bir göstergeye sahiptir. Turnikenin geçişe hazır olması durumunda yeşil ok yanıp sönmektedir. Geçiş izni alındığında ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Turnikeden geçiş yapıldığı sırada da karşı tarafta geçişin o an için yasak olduğunu belirten kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır.
Tasarımı: Özgün tasarımı sayesinde dekoratif bir görünüm sunan bu turnike, yumuşak ve sessiz geçişler yapma olanağı sunmaktadır.
Uygulamaları (Opsiyonel): İstenilen besleme gerilimi şartları da sağlanabilir ve tercih edilebilir kapak alternatifleri bulunmaktadır. İhtiyaca uygun olarak farklı çözümler üretilebilmektedir.
Boyutları: 240 x 390 x 1030 boyut (Çocuklara özel olarak 240 x 390 x 700)
Montaj Yapma: Montaj kiti ile hızlı- kolay montaj
Garanti Süresi: 2 sene garanti
Kalite Belgesi: ISO 9001 – ISO 2008 - TSEK kalite belgeleri
 
İlgili Arama Etiketleri: hijyen turnikesi fiyatı, hijyen turnikeleri fiyatları, hijyen turnikesi fiyatları, hijyen turnikeleri fiyatları, hijyen turnikesi nedir, hijyen turnikesi kullanım alanları, kaliteli hijyen turnikesi, en ucuz hijyen turnikesi
perkotek.com
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler