perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ GİRİŞ ÇIKIŞ

Parmak izi giriş çıkış sistemleri, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılmasını sağlamakta olan sistemlerdir. Parmak izi giriş çıkış sistemlerinde geçiş yapmak için parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi, parmakların uç kısımlarında yer alan izdir. Bu iz, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede parmak izi giriş çıkış cihazları ile takip yaparken kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu da parmak izi giriş çıkış sistemlerinin günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmasını sağlamaktadır. Okullarda, plazalarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, belediyelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, spor salonların vb. Pek çok farklı alanda parmak izi giriş çıkış cihazları kullanılabilir.

Parmak izi giriş çıkış cihazları ile birlikte uyumlu olarak personel takip programı, yemekhane takip programı, öğrenci takip programı, tuvalet takip programı, üye takip programı ve geçiş kontrol rakip programı kullanılabilir. Bu sayede parmak izi giriş çıkış cihazları ile personel takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi, üye takibi ve geçiş kontrol takibi de yapılabilmektedir. Kullanımları çok basit olan parmak izi giriş çıkış cihazlarından alınan bütün bilgiler, beraberinde uyumlu olarak kullanılan takip programında raporlamalar şeklinde görüntülenir. Yani takipteki tüm bilgiler bu programlar sayesinde toplu olarak saklanır. Bazı programlarımızda bu raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir.

Parmak izi giriş çıkış cihazlarına tanıtılacak olan parmak izi, her insanın parmağında farklılık göstermektedir. Bu farklılık sayesinde kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması mümkün olmayacaktır. Üstelik her insanın her parmağında dahi bu iz farklıdır. Bu sayede takipte 7/24 güvenlik sağlanacaktır. Parmak izi giriş çıkış cihazlarında takip sırasında kullanacağınız cihazın, kullanılacak olan alandaki kişi kapasitesini karşılaması gerekmektedir. Kullanılacak olan alanda eğer bin kişi takip edilecekse, bin ya da daha fazla kişi kapasiteli cihazların kullanılması gerekir. Böylece takip edilen kişi sayısı da karşılanmış olacaktır. Genel olarak birçok parmak izi giriş çıkış cihazları modelimizde zaten parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır.

Parmak izi giriş çıkış cihazları kapılara ve turnikelere de tetik verilebilir. Bu cihazlar ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli olması, her türlü kapıya tetik verebilmeyi sağlamaktadır. Bu yani parmak izi giriş çıkış cihazları ile demir kapılara, ahşap kapılara, pvc kapılara, cam kapılara ve kompozit kapılara kolayca tetik verilebilmektedir. Parmak izi giriş çıkış cihazları ile kapıların dışında da turnike ve bariyerlere tetik verilebilir. Turnikelere tetik vermek için parmak izi giriş çıkış cihazlarının turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Parmak izi giriş çıkış cihazları hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da parmak izi giriş çıkış fiyat teklifi almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler