perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
KARTLI TAKİP

Kartlı takip sistemleri, geniş bir kullanım alanına sahip olan, güvenlikli bir sistemdir. Günümüzde kartlı takip denilince akla ilk olarak personel takibi geliyor olsa da kullanım alanları çok daha geniştir. Kartlı takip sistemleri; personel takibi, geçiş kontrol takibi, üye takibi, öğrenci takibi, minibüs takibi ve yemekhane takibi için kullanılabilmektedir. Bu bağlam da kamu ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, işletmeler, plazalar, holdingler, okullar, dershaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri gibi pek çok alanda tercih edilebilmektedir. Genel olarak tüm kartlı takip cihazları 2 sene boyuncu garantili olmaktadır ve aynı zamanda şifre ile geçişe de izin veren modelleri bulunmaktadır. Kartlı takip cihazlarında kullanılacak olan kartlar mifare ya da proximity kartlardır. Bu kartlardan hangisinin kullanılacağı tamamen cihazın modeline göre değişir.

Kartlı takip sistemlerinde kullanılmakta olan kartlı cihazları farklı modellere göre gruplandırabiliriz. Standalone kartlı takip sistemleri, online kartlı takip sistemleri, offline kartlı takip sistemleri ve panelli kartlı takip sistemleri… Bu cihazların kullanımları benzer olsa da özellikleri farklılık göstermektedir. Bu sebepten ötürü cihaz seçimi yapmak için öncelikle ihtiyacınızın doğru olarak belirlenmesi gerekir ve cihazı kullanacağınız alanın da önemli olduğunu unutmamak gerekmektedir. İç ve dış ortamlarda tercih edebileceğiniz farklı cihazlar bulunmaktadır. Üstelik

Öncelikle standalone kartlı takip sistemlerinden bahsedelim. Bu sistemlerde kullanılmakta olan kartlı takip cihazları, bilgisayardan bağımsız olarak çalışmasına devam etmektedir. Standalone kartlı takip sistemlerine öncelikle master kart tanıtılması gerekmektedir. Master kart tanıtıldıktan sonra geçiş yapacak kişilere kart tanımlaması yapmak gerekir. Üstelik tetik süreleri de ayarlanabilmektedir. Tetik olarak kuru kontak vererek manyetik kilit, elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıkları açtırılabilir. Turnike üzerine monte edilen kartlı takip cihazları ile turnikeli geçiş de yapılabilmektedir. Online kartlı takip cihazları ile çalışmaları esnasında bilgisayarın açık olması gerekmektedir. Bu cihazların geçiş yetkileri, geçiş zaman tanımları ve geçiş adetleri program üzerinden tanımlanmaktadır.

KARTLI TAKİP SİSTEMLERİ

Panelli kartlı takip sistemleri cihazlarına aptal terminal denilmektedir. Aptal terminaller, panel olmadan çalışmasına devam edemezler. Bir panele 16, 8 veya 4 adet kartlı takip cihazı tanımlanmaktadır. Bu cihazların hafızasında hiçbir bilgi tutulamaz. Panel, geçiş yetkilerinin verilip verilmeyeceğinin kararını vermektedir. Panelli kartlı takip cihazlarının su geçirmez modelleri dış ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Offline kartlı takip cihazları ise adından da anlayabileceğiniz gibi bilgisayarın açık olmasına gerek olmadan çalışabilen cihazlardır. Bu cihazların zaten hali hazırda kendileri bir panel görevi gördükleri için cihazların kullanım esnasında panele ihtiyaç duyulmamaktadır. IP tabanlı olan bu cihazlar, en yakın network switch’e bağlanarak çalışmasına devam etmektedir.

Strike kartlı takip sistemleri Türkiye distribütörü konumunda olduğumuzdan ötürü, kartlı takip sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Üstelik kartlı takip cihazları ile beraber kullanacağınız takip yazılımları da firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için fiyat olarak asla sorun yaşamayacaksınız. Detaylı tüm bilgiler için telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları