perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ GİRİŞ SİSTEMLERİ

Parmak izi giriş sistemleri, parmakların uç kısımlarında yer alan izin tanınarak geçiş yapılması için kullanılmakta olan izdir. Bu iz, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede kişilerin takip esnasında birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum da söz konusu olmaz. Böylece bir güven çerçevesinde takip işlemleri yapılmış olacaktır. Günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmakta olan parmak izi giriş sistemleri; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, fabrikalar, okullar, spor salonları, işletmeler, holdingler gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda genel olarak personellerin takip edilmesi için kullanılmakta olup aynı zamanda parmak izi giriş sistemleri üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, geçiş kontrol takibi de yapılabilmektedir. Parmak izi giriş sistemleri ile personellerin takip edilmesi için bu cihazlar ile personel birlikte personel takip programı, üye takibi yapılabilmesi için üye takip programı, öğrenci takibi yapılabilmesi için öğrenci takip programı, geçiş kontrol takibi yapılabilmesi için geçiş kontrol programı kullanılması gerekmektedir. Parmak izi giriş sistemleri cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara tetik vermek için kilitlerin birlikte kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede ahşap kapılara, demir kapılara, pvc kapılara, cam kapılara, pvc kapılara ve kompozit kapılara tetik verilebilmektedir.

Parmak izi giriş sistemleri ile turnikelere tetik vermek için bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Daha sonra admin tarafından her kişinin parmağı farklı bir ID numarası ile kayıt edilmelidir. Tanıtılan her parmak izi, her insanda farklı olduğu için kişilerin birbirleri yerine geçiş yapabilmesi mümkün değildir. Bu turnikeler ve parmak izi giriş sistemleri cihazları kullanarak hem geçiş kontrolleri hem de geçiş kısıtlamaları bir arada elde edilmektedir. Parmak izi giriş sistemlerinde kullanılacak olan cihazların da farklı modelleri, farklı kayıt kapasitesine sahiptir. Genel olarak bu cihazlarda kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani kullanılacak olan alana uygun olarak bir model bulabilmek mümkün olacaktır.

Parmak izi giriş sistemleri hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Parmak izi giriş sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan cihazların modellerine göre bu sistemlerin fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Parmak izi giriş sistemleri fiyatları hakkında net olarak bir bilgi almak isterseniz alanında uzman ve profesyonel satış müdürlerimizi arayabilirsiniz. Dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler