perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Plastik Kart Baskı Makinası: Modern ve Güvenli Çözüm!

Plastik kart baskı makinası, kartlı geçiş kontrol sistemleri ile birlikte kullanılan kartların üzerine baskı yapmak için kullanılmaktadır. Kartların üzerine yapılacak olan baskılar, kart yazıcının özelliğine göre tek taraflı ya da çift taraflı olabilmektedir. Üstelik yapılacak olan bu baskılar siyah-beyaz olabileceği gibi aynı zamanda renkli de olabilmektedir. Kullanıcılar da bu kartları sadece numaralandırarak kullanmak yerine, aynı zamanda da üzerlerine baskı yaparak tanıtım kartı amaçlı kullanmaktadırlar. Ancak günümüzde işletme sahipleri, kartların üzerine yapılacak olan baskılar için oluşan maliyetlerden şikâyet etmektedir. Bu maliyetlerden kurtulmak çok basittir. Bunun için tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası ya da çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası kullanılabilmektedir. Bu yazıcıların sayesinde de kartların üzerinde yer alan baskıları kendiniz de tasarlayabileceğiniz gibi isterseniz hazır olan tasarımları da kullanabilirsiniz.

Öncelikle tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinasından bahsedelim. Tek yüze baskı yapabilen plastk kart baskı makinası, kartın sadece bir tek yüzüne baskı yapmak amaçlı kullanılmaktadırlar. Bu kartların tek yüzüne kullanacak olan kişinin isim, soy isim, departman bilgisi, firma adı, firma logosu gibi bilgiler eklenebilmektedir. Zaten bu yazıcıların kullanımları da oldukça basittir. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Bu kart yazıcıların, normal bir kart yazıcıdan hiçbir farkı yoktur. Onun gibi kolay ve hızlı bir şekilde kullanım sağlanabilmektedir. 300 dpi’lik çözünürlük ile çalışma sağlayan bu cihazlar, özellikle fotoğraf baskılarınızda mükemmel kaliteli baskılar elde etmek için harika bir seçenektedir.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası ise kartın iki yüzüne birden baskı yapabilmek mümkündür. Tek yüzüne personel isim, soy isim, çalışılan departman gibi bilgilerin baskısı yapılırken, bir diğer yüzüne de firma logosunun baskısı yapılabilmektedir. Bu plasitik kart baskı makinası da renkli ya da siyah – beyaz baskı yapma özelliği bulunmaktadır. İstediğiniz şekilde baskıları yapabilirsiniz. Kart baskılarını kart yazıcı kullanmadan sürekli olarak yenilemek istediğinizde, yüksek maliyetler ortaya çıkacaktır. Bu maliyetleri ortadan kaldırmak için sizin de yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bize ulaşmak! Neden baskılara yüksek maliyetler ödeyesiniz ki? Kaybolan kartlar, kırılan kartlar ve yeni işe girecek olan personeller düşünüldüğünde bu maliyetlerin hiç de azımsanmayacak kadar küçük olmadığını siz de göreceksiniz.

Çift yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası ve tek yüze baskı yapabilen plastik kart baskı makinası; saatte 1400 adet siyah baskı ve saatte 180 adet renkli baskı yapabilmektedir. Tüm bu baskı yazıcılar sayesinde ok daha ucuza mal edilebilmektedir. Satın almak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız! Bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler