perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ İLE KAPI AÇMA FİYATLARI

Parmak izi okuma cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak, geçiş kontrolü ve geçiş güvenliği sağlamak için kullanılırlar. Parmak izi okuma cihazları ile kapılara, turnikelere ve hatta bariyerlere tetik verebilmek mümkündür. Bu cihazlar ile kapılara tetik verebilmek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilit modellerine göre parmak izi ile kapı açma fiyatları değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak firmamızda satışta olan Strike kilitlerin oldukça uygun fiyatlı olması, parmak izi ile kapı açma fiyatlarının da çok makul seviyelere gelmesini sağlamıştır. Tabi ki parmak izi ile kapı açma fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de kullanılacak olan parmak izi okuma cihazı modelidir. Parmak izi okuma cihazlarının kayıt kapasitesine, geçiş şekillerine vb. Özelliklerine bakılarak parmak izi ile kapı açma fiyatları da değişebilir. Yani bu sebeplerden ötürü bizim parmak izi ile kapı açma fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmemiz mümkün değildir. Kullanılacak olan cihazlar, kilitler ya da turnikeler belirlendikten sonra parmak izi ile kapı açma fiyatları oluşmaktadır. Parmak izi ile kapı açma fiyatları hakkında eğer siz de teklif almak isterseniz, 0850 811 80 00 numarasını arayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam cihazların oldukça uygun fiyatlı olması ile 7/24 güvenilir takip yapabileceksiniz.

Parmak izi ile kapı açma fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile kapıları açtırmak için öncelikle bu cihazların, kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da kapıların yapılarına uygun olan kilidin kullanılması gerekmektedir. Bu kilitlerin ahşap kapılara, pvc kapılara, tahta kapılara, pimapen kapılara ve kompozit kapılara tetik verebilen pek çok farklı modeli olduğu için her türlü kapı yapısına tetik verilebilmektedir. Parmak izi ile kapı açma fiyatları uygunluğu ile kullanılacak olan cihazlarımız ile birlikte eğer kilitleri kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolunu tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir aradadır. Bu cihazlar, normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilirler. Pek çok modelinde parmak izi dışında şifre ile geçiş yapmak imkânı bulunur. Çalışmalarına pil ile devam etmelerinden dolayı, elektriklerin kesilmesi gibi durumlardan etkilenmezler. Özellikle bu cihazlar, ofis ve depo kapılarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Parmak izi ile kapı açma fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızda kayıt kapasitesi bin ile on bin kişi arasında değişir. Takip yapacak olduğunuz alandaki kişi sayısının bir önemi kalmayacaktır. Bu sayede her alana uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkün olacaktır. Zaten pek çok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunur. Bu sayede eğer cihazların parmak izi kayıt kapasitesi dolarsa, kartlı ya da şifreli geçiş yapabilirsiniz. Perkotek Plaza’ya gelerek cihazlarımızı yerinde inceleyebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları