perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi ile Kilit Açma: Güvenli ve Hızlı Erişim!

Parmak izi ile kilit açma için yapılması gereken, parmak izi okuma cihazları ile birlikte kilitlerin bir arada kullanılmasıdır. Öncelikle parmak izi ile kilit açma cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izi tanıyarak geçiş yapmanızı sağlamaktadır. Parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir özelliğe sahiptir. Bu sayede parmak izi ile kilit açma işlemleri sırasında kişilerin birbirleri yerine parmak izlerini okutarak geçiş yapması gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Bu sayede güvenilir geçişler yapılmış olacaktır.

Parmak izi ile kilit açma cihazlarında kayıt kapasitesi her cihaz modelinde değişiklik göstermektedir. Genel olarak kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan alanda kaç kişinin olacağının bir önemi yoktur. Bu sayede her türlü alanda kapıları açtırabilmeniz mümkün olacaktır. Bunun için kullanılacak olan pek çok parmak izi ile kilit açma cihazları ile aynı zamanda kartlı yahut şifreli olarak da geçiş yapabilmek mümkündür. Bu sayede hem cihazların kayıt kapasitesi arttırılacak hem de cihazların geçiş şekilleri arttırılmış olacaktır. Genel olarak da parmak izi ile kilit açma cihazlarında geçiş hızı 0.1 saniye ile 0.2 saniye arasında değişiklik göstermektedir. Parmak izi ile kilit açma cihazının sensör kalitesine göre bu hız değişmektedir. Sensörleri ne kadar kaliteli ise geçişler de bir o kadar hızlı olacaktır.

Parmak izi ile kilit açma cihazları ile kilitlerin açılması için kilit ve cihazların bağlantılarının sağlanması gerekmektedir. Beraberinde kullanılacak olan programın da bağlantısının yapılması gerekmektedir. Kilitlerin her türlü farklı kapı yapısına tetik verebilen farklı modelleri bulunmaktadır. Pvc kapılarda, metal kapılarda, demir kapılarda, ahşap kapılarda vb. tüm kapılarda kilitler kullanılabilecektir. Bu sayede parmak izi ile kilit açma işlemi tüm bu kapı yapılarında geçerli bir hal alacaktır. Üstelik her türlü kapı ağırlığına uygun olan kilitler de bulunmaktadır.

Parmak izi ile kilit açma işlemi için dilerseniz parmak izli kapı kolunu da tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kilit ve kapı kolu bir aradadır. Bu cihazlar pil ile çalışmasına devam etmektedir. Yani elektrikler gittiğinde kapıda kaldım gibi bir derdiniz olmayacaktır. Kullanımları kadar montajları da çok basittir. Kapı kollarına, normal bir kapı kolu gibi monte edilirler. Üstelik birçok modeli aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapmanıza izin vermektedir. Böylece cihazlarda kayıt kapasitesi de arttırılacaktır. Parmak izi ile kilit açma cihazlarının kapı kolu modelleri, ofis odalarında ya da depo kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Güvenliğe her geçen gün çok daha ihtiyaç duyulan günümüzde, bu cihazlara talep de her geçen gün artış göstermektedir. Satın almak isterseniz tek yapmanız gereken bizi sadece 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak aramak!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler