perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE SİSTEMLERİ

Yemekhane sistemleri, yemekhanelere giriş ve çıkış yapacak olan kişileri takip altına alarak yemekhaneleri kontrollü bir hale getirmenizi sağlayacak olan sistemlerdir. Yemekhane sistemleri; pdks cihazları, yemekhane sistemleri programı ve isteğe bağlı olarak kullanılacak olan kilit ya da turnikeden meydana gelmektedir. Yemekhane sistemleri ile yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ya da kartlı geçiş cihazlarından herhangi birisini kullanabilirsiniz. Ancak günümüzde genellikle kartlı cihazlar tercih edilmektedir. Kart basarak içeriye giriş sağlanmaktadır. Yemekhane sistemleri için girişte isterseniz turnike kullanabilir ya da kapılar yer alıyorsa kilit kullanabilirsiniz. Yemekhane sistemlerinde genellikle turnikeler tercih edilmektedir. Kullanılacak olan turnikeler ise ya hızlı geçiş turnikesi ya da bel turnikeleridir. Hızlı geçiş turnikeleri, yoğun olan giriş ve çıkışların karşılanabilmesi için kullanılmakta olan turnikelerdir. Bu turnikelerin şık yapısı ile kullanılacakları alanlara farklı bir hava katmaktadır. Bel turnikeleri ise insan beli boyunda olan turnikelerdir. Bu turnikelerden geçiş yaparken kollarını itme hareketi ile kullanmak gerekir. Yani bir nevi kolları geçiş için bir engeldir. Kullanılacak olan bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olmak üzere iki farklı gövdeye sahip modelleri yer almaktadır. Bu modeller sayesinde yemekhanenizin girişinin iç ya da dış ortamda olmasının bir önemi kalmayacaktır. İdeal bir turnike seçilerek geçişler kontrol altına alınabilecektir.

Yemekhane sistemleri programı da pdks cihaz ve turnike bağlantılarından elde edilecek olan bilgilerin tutulduğu programdır. Yemekhane sistemleri programı, firmamız yazılımcıları tarafından yazılmış olup daima geliştirilmeye açıktır. Bu programı kullanmak için bilgisayarınız programı kurmanız gerekmektedir. Kurulum aşamasında sistem destek ekibimiz gerek yerinde gerekse uzaktan erişim ile sizlere destek olacaktır. Yemekhane sistemleri programı ile yemekhaneye giriş yapacak olan kişilerin hangi saatler arasında giriş yapabileceğini ya da hangi saatlerde giriş yapamayacağı ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda bir kişinin gün içerisinde kaç defa giriş yapacağını da belirlemek mümkündür. Örneğin; Ömür isimli bir çalışanınız var. Ömür Bey, çarşamba günü mesaiye kalacak. Ömür Bey’in yemekhane sistemleri programı üzerinden ayarlama yaparak o gün içerisinde akşam yemeğine de dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Yemekhane sistemleri programı kullanarak öğün hak edişlerini bu şekilde kontrollü bir hale getirerek, kişilerin fazladan yemek yemelerinin önüne geçebilir ve böylelikle de çok daha adaletli bir dağıtım sağlama imkânı yakalayabilirsiniz.

Yemekhane sistemleri, günümüzde gelişen son teknoloji ile birlikte çok daha kullanışlı bir hal almıştır ve çok daha geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle işletmelerde yer alan yemekhanelerde sıklıkla kullanılıyorlar. Bunun yanı sıra hastane, plaza, okul, fabrika, belediye gibi yerlerde yer alan yemekhanelerde de kullanılmaktalar. Giriş ve çıkışların kontrollü bir hale getirilmesinde harika bir çözüm olan yemekhane sistemleri fiyatları da oldukça merak edilmekte. Bunun için aslında net bir fiyat vermek doğru olmaz. Çünkü kullanılacak olan turnike modeli, pdks cihazı modeli gibi etkenler, sistemin tamamının fiyatında bir değişiklik yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden de yemekhane sistemleri fiyatları teklifi almak için öncelikle sistem elemanlarının belirlenmesi gerekir. Yemekhane sistemleri fiyatları teklifi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler