perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi ile Mesai Takibi: Kolay ve Güvenli Yönetim!

Parmak izi ile mesai takibi yapmak için parmak izi okuma cihazları ve personel takip programının bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından delphi dilinde yazılmış olup mysql veri tabanında derlenmiştir. Personellerin giriş ve çıkışları, bu cihazlar üzerinden takip edilmektedir. Personellerin erken çıkmaları ve geç kalmaları, parmak izi ile mesai takibi programı üzerinde raporlanmaktadır. Parmak izi ile mesai takibi programı, otomatik olarak maaş hesabı da yapabilir. Bu sayede alınan personel bilgisine bakılarak, ay sonları otomatik olarak maaşlar, çok daha doğru bir şekilde hesaplanmaktadır. Parmak izi ile mesai takibi programı, otomatik olarak mail gönderme özelliğine de sahiptir. Parmak izi ile mesai takibi cihazlarından alınan tüm veriler raporlandığında, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Kullanımı çok basit olup kısa bir eğitim alan her son kullanıcı güvenle parmak izi ile mesai takibi programı kullanabilir. Programın en büyük özelliklerinden bir tanesi de yedekleme yapabilmesidir. Yedekleme özelliği sayesinde yanlışlıkla silinen tüm personeller, geri alınabilmektedir. Parmak izi ile mesai takibi programının kullanımı çok basit olup program üzerinden personellerin maaşları, izin günleri, avansları, devamsızlıkları vb. Bilgileri de hesaplanabilmektedir.

Parmak izi ile mesai takibi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izin tanınarak geçiş yapılmasını sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlara tanıtılacak olan parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu algoritmanın farklı olması, geçiş sırasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutmaları gibi durumların önüne geçmeyi sağlamaktadır. Zaten bu sayede parmak izi ile mesai takibi cihazları ile personel takibi güvenle yapılmaktadır. Parmak izi ile mesai takibi cihazları ile personel takibi yapılırken kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara parmak izi ile mesai takibi cihazları ile tetik verebilmek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modeli bulunmaktadır. Bu sayede parmak izi ile mesai takibi cihazları ile amerikan kapılara, demir kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara, cam kapılara ve ahşap kapılara tetik verilebilmektedir. Parmak izi ile mesai takibi cihazları ile kilitler dışında parmak izli kapı kolu da kullanarak kapıya tetik verilebilir. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kilit ve kapı kolu bir aradadır. Bu cihazlar, pil ile çalışmasına devam etmektedir. Pil ile çalışan bu cihazlar, elektrik kesintileri gibi durumlardan etkilenmeyeceği için de çok güvenilir bir kullanım sunmaktadır.

Parmak izi ile mesai takibi cihazları ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Her türlü turnikeye parmak izi ile mesai takibi cihazları ile tetik verilebilmektedir. Tabi ki bu konu hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi de parmak izi ile mesai takibi cihazlarının fiyatlarıdır. Parmak izi ile mesai takibi cihaz fiyatları, kullanılacak olan modellerine göre değişebilmekte olup fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler