perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KAMPANYALARI

Parmak izi okuma sistemleri, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunarak, takip ve geçiş kontrolü yapılması için kullanılabilmekte olan sistemlerdir. Yapılan parmak izi kampanyaları sayesinde günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaya başlanmıştırlar. Özellikle işletmelerde tercih edilen bu sistemler; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, plazalar, okullar, alışveriş merkezleri ve buna benzer pek çok alanda da kullanılabilmektedirler. Genellikle personellerin takiplerini yapmak için kullanılırlar. Bunun nedeni, parmak izinin benzersiz ve eşsiz olmasıdır. Her insanın yanı sıra her insanın her parmağında dahi farklı bir özellik göstermektedirler. Bu sayede personel takibinde personellerin birbirleri yerine parmak izi okutmaları gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu da personel takibini oldukça güvenli kılacağı için çok sık tercih edilir. Tabi ki parmak izi okuma cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu cihazlar ile sadece personel takibi değil; geçiş kontrol programı kullanılarak geçiş kontrol takibi, üye takip programı kullanılarak üye takibi, yemekhane takip programı kullanılarak yemekhane takibi, tuvalet takip programı kullanılarak tuvalet takibi ve öğrenci takip programı kullanılarak ise öğrenci takibi yapılabilir. Tüm bunlar parmak izi kampanyaları sayesinde oldukça uygun fiyatlara mal edilerek yapılabilecektir.

Pek çok parmak izi okuma cihazında turnikelere, bariyerlere ve kapılara tetik verme özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde geçiş kontrolleri ve geçiş güvenlikleri de bir arada sağlanacaktır. Turnikelere parmak izi kampanyalarından aldığınız kaliteli parmak izi okuma cihazları ile tetik vermek için üzerlerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan her kişinin parmak izinin tanımlanması ve geçişin bu şekilde devam etmesi sağlanır. Parmak izi kampanyalarından aldığınız kaliteli parmak izi okuma cihazları ile kapılara tetik vermek için ise kapılarda kilit kullanılır. Kapı kilitlerinin, her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunur. Cam kapılarda, ahşap kapılarda, demi kapılarda, tahta kapılarda ve pvc kapılarda kullanılacak olan kilitler farklıdır. Bu sayede her türlü kapıya parmak izi okuma cihazları ile tetik vermek mümkün olacaktır.

Parmak izli okuma cihazlarında kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani takip yapacak olduğunuz alandaki kişi sayısının bir önemi yoktur. Bu alanlardaki kişi sayısına uygun olan bir parmak izi okuma cihazı kullanılabilmesi mümkündür. Bunun için takip yapılacak kişi adedine göre cihaz seçilmelidir. Zaten genel olarak pek çok parmak izi cihazı modelinde aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede zaten eğer cihazların kayıt kapasiteleri yetersiz kalırsa, şifre ya da kart ile de geçiş yapılabilmesi mümkündür. Parmak izi kampanyaları cihazlarının pek çok modelinde zil çaldırma özelliği de bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde özellikle fabrika gibi alanlarda personellerin toplu olarak hareket etmesinin sağlanabilmesi mümkündür.

Parmak izi okuma cihazları fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişir. Cihazın geçiş şekilleri, sensör özellikleri ve kayıt kapasiteleri, farklılıklara sebebiyet verebilmektedir. Ancak parmak izi kampanyalarından faydalanarak, Türkiye dağıtıcısı olduğumuz Magic Pass parmak izi okuma cihazlarını oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler