perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ KAPI KİLİDİ FİYAT

Parmak izi cihazı genel olarak personel takibi yapmak için kullanılan bir sistemdir. Parmak izi sistemleri ile kapılara, turnikelere yahut bariyerlere tetik verebilirsiniz. Üstelik farklı boyut modellerde olan parmak izi cihazlarımız kullanıldıkları tüm alanlara uyum sağlayacaklardır. Önceleri sadece giriş ve çıkış takibi yapmak amacıyla kullanılıyor olsalar da gelişen teknoloji ve her sektörde duyulan takip ihtiyacı ile parmak izi cihazları farklı alanlarda takip yapmak için kullanılmaktadır. Mesela yemekhanelerde işletme sahipleri, öğün hak edişlerini düzenlemek için ve farklı pek çok yol deneseler de fazladan yemek yiyenleri engelleyememişlerdir. Bu nedenden dolayı, yemekhane takip yazılımı üretilmiştir. Bu yazılım ile yemekhanelerdeki geçiş kontrolü sağlanmış, öğün hak edişleri düzene girmiştir. Tuvalet takip yazılımı, üye takip yazılımı, personel takip yazılımı ve öğrenci takip yazılımı ile birlikte kullanabileceğiniz Magic Pass parmak izi kapı kilidi fiyat, beraber kullanacağınız program ile değişiklik gösterebilmektedir.

Parmak izi cihazlarının farklı modelleri ile kapılara da tetik vererek açtırabilirsiniz. Nasıl mı? Parmak izi kapı kilidi ile! STRIKE parmak izi kapı kilidi Türkiye distribütörü olan firmamız, parmak izi cihazları ile kapılarınıza tetik vererek güvenliğinizi sağlamanızı da ihmal etmedi! Parmak izi cihazları, öncelikle giriş ve çıkış yapılacak olan alanlarda yer alan duvarlara ya da bu alanlarda yer alan turnike sistemleri üzerine konumlandırırlar. Cam, ahşap, metal, PVC veya tahta kapılarınızda farklı modellerde tercih edeceğiniz kapı kilidi sistemleri kapılar üzerine takılır. Parmak izi kapı kilidi elektronik, elektromanyetik ve elektrikli olabilmektedir. Daha sonra kullanılacak olan takip yazılımı ile parmak izi cihazının bağlantısı yapılır ve artık parmak izinizi okutma yaparak kapılarınıza tetik verebilirsiniz! Üstelik kapı kilidi sistemlerini butonlar ile de kontrol edebileceğinizi unutmayın! Magic Pass markalı parmak izi kapı kilidi fiyat firmamızda oldukça uygundur. Böylece anında satın alarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Parmak izli kapı kilidi; parmak izi cihazı ve aynı zamanda kapı kilidi kullanmak yerine kapı kolu şeklinde olarak kullanılan kilittir. Parmak izli kapı kilidi ile korunaklı olmasını istediğiniz kapıları parmak iziniz ile korunaklı bir hale getirebilirsiniz. Standart piller ile çalışmasını sürdüren parmak izli kapı kilidinin pilleri 6 ay kullanım le test edilmiştir. 6 ay boyunca pili bitmeden kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca isterseniz, bu sistemlerde kartlı geçişler de sağlayabilirsiniz! Kullanımı çok basit olup kayıt kapasitesine gör parmak izi kapı kilidi fiyat değişebilmektedir.

Parmak izi kapı kilidi fiyatları hakkında bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz. Perkotek, Magic Pass parmak izi kapı kilidi Türkiye distribütörü olduğu için başka yerden yüksek fiyatlar alarak çok büyük maliyetleri gözden çıkarmanıza hiç gerek yok! Hemen bizimle iletişime geçerek siz de kaliteyi çok uygun fiyatlara mal edin! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler