perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

EL DEDEKTÖRÜ

El dedektörü, metal eşyaların tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörler beraberinde kapı tipi metal üst arama dedektörleri ve xray bagaj arama ve tarama dedektörleri kullanıldıklarında, çok daha sağlam sonuçlar almanızı sağlasalar da el dedektörü tek başına da kullanılabilir. Günümüzde özellikle alışveriş merkezlerinde görevli olan güvenlikçilerden aşina olduğumuz el dedektörü; kamu kurum ve kuruluşları, plazalar, işletmeler, askeri alanlar, fabrikalar, belediyeler, hava alanları, siteler, holdingler, oteller vb. gibi pek çok alanda da kullanılabilmektedir. Çanta, poşet vb. eşyaların içerisini açmadan, bu eşyaların içerisinde metal olup olmadığını tespit edebilmenizi sağlamaktadırlar.

el dedektörüne bir metal yaklaştırdığınızda, küçük olan metallerin parçalarını yakından ve büyük olan metallerin parçalarını (bıçak, tabanca vb.) uzaktan bile tespit edebilirler. Uzaktan tespit sırasında ışıklı ve titreşimli olarak uyarı almaktadırlar. el dedektörü çalışma frekansı 22 khz’dir. Ayrıca dokuz voltluk bir çalışma voltajı yer alır. Boyutları ise 410 mm x 85 mm x 45 mm’dir. Yani kişilerin üzerinde ve ellerinde taşımaları için ne çok büyük ne de çok küçüktür. Üstelik bu dedektörler, 409 gramlık bir ağırlığa sahiptirler. Demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilmektedirler. el dedektörü hassasiyet ayarı da yapılabilmektedir. Opsiyonel bir şekilde de şarj edilebilmektedirler. Kolay kullanıma ve deri bir kılıfa sahiplerdir. Yani kullanmak çok basittir ve elde tutuşları çok rahattır. Sağlam ve ergonomik tasarımları ile el dedektörü, yüksek duyarlılık ve seçicilik ile çalışmalarına devam ederler.

El dedektörü, oldukça geniş bir tarama alanına sahiptir. Tüm metalleri anında tespit edebilmeleri sayesinde sizin bulunduğunuz tüm alanların oldukça yüksek güvenlikli olmasını sağlamaktadır. Gelişmiş teknoloji ile üretilmiş olan el dedektörü, portatif kılıfı ile dikkatleri de üzerine toplamaktadır. Herhangi bir metal tespit edildiğinde, titreşimli olarak uyarı vermektedir. Ni – Mh bataryalar ile kullanılmakta olup bu bataryalar şarj edilebilir bir özelliğe sahiptir.

Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak kurulduğumuz günden bu yana Secuda el dedektörü satışı yapmaktayız. Her geçen gün daha çok rağbet gören el dedektörü fiyatları da büyük bir merak konusu. Ancak buradan net bir bilgi vermemiz doğru olmaz. Ancak firmamız Perkotek, Secuda el dedektörü Türkiye dağıtıcılığını yaptığından ötürü bu dedektörlerin fiyatlarının firmamızda çok uygun olduğunu belirtmeliyiz. Hemen şimdi siz de Secuda el dedektörü satın alarak, ortamlarınızın daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Secuda el dedektörü fiyat teklifi için Perkotek Plaza’ya gelebilir ya da bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler