perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KAPI KİLİT

Parmak izi kapı kilit cihazları, kapılara parmak izleri kullanılarak tetik vermek için kullanılmakta olan cihazlardır. Parmak izi kapı kilit cihazları ile kapılara tetik verebilmek için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Parmak izi kapı kilit cihazları ile birlikte kapı kilitlerini kullanarak kapılara tetik verebileceğiniz gibi aynı zamanda parmak izli kapı kolunu kullanarak da kapılara tetik verebilirsiniz. Kapılara eğer kilitler ile tetik verecekseniz, kilitlerin farklı kapı yapılarında kullanılabilir olan modelleri bulunmaktadır. Demir kapılara, çelik kapılara, ahşap kapılara, tahta kapılara, pvc kapılara ve kompozit kapılara parmak izi kapı kilit cihazları ile kolayca tetik verebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda ise kapı kolu, kilit ve parmak izi bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilirler. Bazı modellerinde parmak izi dışında proximity kart ve şifre ile geçiş yapabilme imkânı bulunmaktadır. Mekanik anahtar ile de geçiş yapılabilir. Kayıt kapasitesi ortalama olarak 300 parmak izi olan parmak izli kapı koluna istenirse 500 kişi de tanıtılabilir. Kullanımları oldukça basit olup pil ile çalışırlar. Pil sayesinde elektrik kesintisi gibi durumlardan da asla etkilenmezler. Elektrik kesildiğinde bile kapılardan kontrollü geçiş yapılabilecektir. Parmak izli kapı kolunu günümüzde özellikle ofis ve depo kapılarında tercih edebilirsiniz.

Parmak izi kapı kilit cihazları ile turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Turnikelere parmak izi kapı kilit cihazları ile tetik vermek için bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Daha sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnike kolları açılarak, geçiş izni verilecektir.

Parmak izi kapı kilit cihazları ile tüm takip programları da uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Parmak izi kapı kilit cihazları ile personel takip programı uyumlu olarak kullanılarak personel takibi, yemekhane takip programı birlikte kullanılarak yemekhane takibi, üye takip programı uyumlu olarak kullanılarak üye takibi, geçiş kontrol programı uyumlu olarak kullanılarak da geçiş kontrol takibi yapılabilmektedir.

Parmak izi kapı kilit cihazlarının kayıt kapasiteleri bin ile on bin kişi arasında değişmektedir. Yani kullanılacak olan tüm alanlara göre uyumlu olan farklı cihazlar kullanılabilmesi mümkündür. Zaten pek çok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunur. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik ya da deformasyon olması gibi durumlarda şifre ya da kart ile geçiş yapabilirsiniz ya da parmak izi kapı kilit cihazlarının kayıt kapasitelerinin oldukça yüksek olması sayesinde bir kişinin on adet parmağını da bu cihazlara kayıt edebilir, geçiş yapılan parmakta sorun olması durumunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapabilirsiniz. Kullanımları çok basit olan parmak izi kapı kilit cihazlarının fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Parmak izi kapı kilit cihazları fiyat teklifi için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler