perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KART OKUYUCU FİYATLARI

Parmak izi kart okuyucu fiyatları, kullanılacak olan tüm cihaz modellerinde farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izi kart okuyucu fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Bu cihazlar ile birlikte kullanılacak olan kilitlere, turnikelere, bariyerlere veya takip programına göre de zaten parmak izi kart okuyucu fiyatları değişebilmektedir. Bu yüzden parmak izi kart okuyucu fiyatları teklifi almak isterseniz tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile hemen şimdi irtibata geçmek.

Parmak izi kart okuyucu fiyatları uygun olması ve oldukça güvenilir olması sayesinde günümüzde çok geniş alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle işletmelerde personel takibi için kullanılmakta olan cihazlar ile aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, tuvalet takibi de yapılabilir. Bunun için parmak izli geçiş kontrol cihazları ile birlikte uyumlu olan takip programının kullanılması gerekmektedir. Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile personel takibi yapılacaksa, personel takip programı kullanılması gerekir. Eğer bu cihazlar ile öğrenci takibi yapılacaksa öğrenci takip programı, yemekhane takibi yapılacaksa yemekhane takip programı, üye takibi yapılacaksa üye takip programı, geçiş kontrol takibi yapılacaksa da geçiş kontrol programı kullanılması gerekmektedir. Tüm bu takip programları firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için isteğe göre de geliştirilebilir. Böylece parmak izli geçiş kontrol cihazları ile istediğiniz tüm takip işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Parmak izi kart okuyucu fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile dilerseniz turnikelere, kapılara ve hatta bariyerlere tetik verebilirsiniz. Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile turnikelere tetik verebilmek için bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekir. Tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnikenin kolları iki yana açılarak geçiş izni verecektir. Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile kapılara tetik vermek için ise bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunmaktadır. Böylece parmak izli geçiş kontrol cihazları ile demir kapılara, ahşap kapılara, cam kapılara, pvc kapılara, pimapen kapılara tetik verebilirsiniz. Bu şekilde kapılara tetik verirken, kapıların çıkış kısımlarında butonları da kullanabilirsiniz. Butonlar sayesinde ofislerde yerinizden kalkmadan kapılarınızı da açtırabilirsiniz.

Parmak izli geçiş kontrol cihazları ve kilitlerin bir arada kullanılması dışında kapılara tetik vermek için bir seçenek daha bulunur. Parmak izli kapı kolu. Parmak izli kapı kolunda kapı kolu, kilit ve parmak izi bir aradadır. Kapılara normal bir kol gibi montajları yapılır. Birçok modelinde parmak izi yanı sıra kartlı yahut şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunur. Bu da bu cihazların kayıt kapasitelerinin arttırılmasını sağlamaktadır. Parmak izi kart okuyucu fiyatları uygunluğu ile kullanılabilecek olan bu cihazlarımız sayesinde siz de kontrollü geçişler elde edeceksiniz. Zaman kaybetmeden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler