perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ KİLİT FİYATLARI

Parmak izi kilit sistemleri, parmak izi ile geçiş yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir. Dağıtıcı konumda olduğumuz için parmak izi kilit fiyatları bizde oldukça uygundur. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup kişilerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara konulurlar. Parmak izi kilit sisteminde parmak izli geçiş, yemekhane takip sistemleri, üye takip sistemleri, personel takip sistemleri başta olmak üzere birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Kullanımları çok basit olan bu cihazlar, benzersiz ve eşsiz bir yapıya sahip olan parmak izi sayesinde özellikle personel takip programı ile sıkça kullanılarak personel takibi yapılması sağlanmaktadır. Bu cihazların çalışabilmesi için personellerin giriş ve çıkış yaptıkları alanlara konulması gerekir. Üstelik bu cihazlar ile turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Bu alanlara cihazlar konumlandırıldıktan sonra da parmak izi tanımlamaları yapılmaktadır. Bu tanımlamalardan sonra da geçiş yapmak çok hızlı ve basit bir şekilde sonlanacaktır. Personel takip programı ile personellerin saat kaçta gelip gittiğini raporlamalar ile de görebilmek kolayca mümkün olacaktır. Personel takip programı sayesinde personellerin otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilmektedir. Personellerin saat kaçta gelip gittiğine bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapılabilmektedir. Bu hesaplamaları da programda görüntüleyebilmek mümkündür. Kullanımı programın oldukça basit olup, kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca kullanım sağlayabilmektedir. Parmak izi kilit fiyatları da beraberinde kullanılacak olan ek cihazlar ile farklılık gösterebilmektedir.

Parmak izi cihazları ile kapı, bariyer ve turnikelere de tetik verilebilmektedir. Tetik verebilen parmak izi kilit fiyatları, diğer modellere göre bir tık daha fazla olabilmektedir. Turnikelere tetik vermek için parmak izi cihazlarının turnikelerin üzerine konulması ve montajının yapılması gerekir. Daha sonra da her personelin parmak izi tanımlaması yapılmalıdır. Parmak izi tanımlı olan her kişi, parmak izini okutarak turnikeden kolay ve hızlıca geçiş yapabilir. Parmak izi cihazı ile kapılara tetik verebilmek için de kapılarda kilit sistemleri kullanılması gerekir. Kilit sistemlerinin butonlardan tetik alabilmesi sayesinde oturduğunuz yerden de kapıları açabilmek mümkündür. Eğer parmak izi cihazları ile kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz, parmak izi kilit kapı kolu sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu cihazlarda parmak izi okuyucu, kapı kolu ve elektronik kilit bir arada bulunmaktadır. Pil ile çalışmasını devam ettiren bu cihazlar 1000 geçişe imkân tanıyabilir. Son 100 geçiş hakkı kala da kullanıcısını uyarabilmektedir. Böylece pil bitmesine yakın pilleri kolayca değiştirebilmek mümkündür. Bir kişinin on adet parmağını da kayıt edebilmek mümkündür.  Normalde geçiş yapılan parmakta herhangi bir sorun olması durumunda kesik ya da çizik gibi, diğer tanımlı olan parmaklar ile kolayca geçiş yapılabilmektedir. Ayrıca bu cihazlara parmak izinin yanı sıra aynı zamanda kart ve şifre tanımlamaları da yapılabilmektedir. Yani normalde parmak izi kayıt kapasitesi de dolsa da kart ve şifre hafızası ile devam edilebilmektedir. Mekanik anahtarları sayesinde de parmak izi, kart ya da şifre okutmadan da geçiş yapabilmek mümkün olacaktır. Bu anahtarlar sadece yetkili olan kimselerde bulunmaktadır.

Parmak izi kilit sistemleri kullanılan tüm alanlarda var olan güven göstermiştir ki; parmak izi cihazlarının varlığı bile özellikle personel takibinde personellerin disipline olmasını sağlamaktadır. Parmak izi kilit sistemleri ile siz de takip işlemlerinizi gerçekleştirmek için daha fazla zaman harcamadan bize ulaşın. 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak uzman ve alanında tecrübeli satış müdürlerimizden destek alabilirsiniz. Üstelik parmak izi kilit fiyatları da oldukça uygundur!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler