perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEKHANE PROGRAMLARI

Yemekhane programları, yemekhanelere giriş ve çıkış yapacak olan kişileri takip etmenizi sağlayan programlardır. Yemekhane programları ile kişilerin giriş ve çıkışlarının takibi yanı sıra öğün hak edişlerini de düzenleyebilirsiniz. Öncelikle işletmenizde yer alan yemekhanelerin giriş alanlarına turnikeler, onların üzerine de kullanılacak olan pdks cihazın montajı yapılmalıdır. Yemekhane programları sayesinde herkesin öğün hak edişleri eşit olarak paylaştırılacaktır. Peki, yemekhane programlarına neden ihtiyaç duyulmuştur? Yemekhane programları olmasa, en basit işletmelerde bile yeme içme büyük bir sorun haline gelmekteydi. Hak ettiğinden fazla yemek yiyen kişiler yüzünden, yemek yemesi gereken kişilere yemek kalmadığı için sorunlar çıkıyordu. Ayrıca günde bir kere yemek yeme hakkı bulunan bir kişinin mesaiye kalmadığı durumlarda bile yemek yemesi yüzünden eşit dağılım söz konusu olmuyordu.

Yemekhane programlarının nasıl kullanıldığından bahsedelim. Yemekhane programları, öncelikle bilgisayarınıza kurulmalıdır. Yemekhane programları ile kişileri departman, öğün hak edişi ya da fiyatlandırmalar ile gruplandırabilmek mümkündür. Kişilere yemek yeme zaman aralıkları tanımlanarak, belirlenen aralıklarda yemek almaları ve belirlenen adetlerde yemek yemeleri sağlanabilmektedir. Mesele Demet isimli personeliniz, saat on iki ve bir arasında bir kez yemek yiyebilir ya da Ali isimli personeliniz istediği saat aralığında sınırsız adette yemek yiyebilir gibi tanımlamalar yapılabilmektedir. Üstelik her öğün için farklı ücretlendirme veya hak ediş girebilme olanağı sunulmaktadır. Yemekhane programlarında alınacak olan raporlar da bölüm ya da personel bazlı olarak alınabilmektedir. Alınacak olan bu raporlarda hangi personelin gün içerisinde kaç kez yemek yediğini – yemekhaneye giriş yaptığını görebilirsiniz.

Yemekhane programları, yemekhanenizde birden fazla giriş olması durumlarında da size asla sorun çıkarmaz. Birden fazla giriş alanını tek bir program üzerinden kontrol edebilirsiniz. Yemekhane programları ile yemekhaneye giriş ve çıkış yapacak olan kullanıcıların saat kaç arasında geldiğini de görebilmeniz mümkün olmaktadır. Yemekhane programları ile birlikte kartlı geçiş, yüz tanıma ve parmak izi cihazlarının tamamı da uyumlu olarak çalışabilmektedir. Peki, yemekhane programları ile hangi pdks cihaz tercih edilmektedir? Genellikle yemekhanelerde kartlı cihazlar kullanılmakta olup günümüzde yüz tanıma ve parmak izi cihazları da kullanılmaktadır. Kartlı cihazlar yemekhane programları ile kullanıldıklarında her giriş yapacak olan kişi için farklı bir kart tanımlaması yapılması gerekmektedir. Kişi kartını cihaza okuttuğunda yemekhaneye ancak o şekilde giriş yapabilecektir. Yemekhane programları ile kartlı cihazlar kullanıldığında kişilerin birbirleri yerine kart okutması gibi bir durum söz konusu olduğu için günümüzde parmak izli cihazlar da yemekhane programları ile çok sık tercih edilmektedir. Parmak izi cihazları ile yemekhane programları birlikte kullanılırsa, yemekhaneye giriş yapacak olan her kullanıcı için parmak izi tanımlaması yapılması gerekmektedir. Yemekhane programları ile kullanılacak olan yüz tanıma cihazları ile de yemekhane takibi yapmak için yemekhaneye girişine izin verilecek olan her kişinin yüzünün tanımlanması gerekir.

Yemekhane programları, firmamız yazılımcıları tarafından yazıldığı için oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Beraberinde kullanılacak olan tüm cihazların da Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğumuz için sistemin tamamı, oldukça uyguna mal edilmektedir. Yemekhane programları fiyat teklifi ve yemekhane programları detaylı bilgisi için info@perkotek.com adresi üzerinden bize yazabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları