perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Makinesi Fiyatları: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Parmak izi makinesi fiyatları, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarının kayıt kapasitesi, sensörleri ve geçiş şekillerine göre değişir. Parmak izi makinesi fiyatları firmamızda oldukça uygun olmakla birlikte parmak izi makinesi fiyatları hakkında net olarak bir rakam veremeyiz. Çünkü bu cihazlar turnikelere, kapılara ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kullanılacak olan kilit, bariyer ve turnike modeline göre de parmak izi makinesi fiyatları değil ama sistemin fiyatları değişebilir. Bu yüzden parmak izi makinesi fiyatları teklifi verebilmemiz için öncelikle ne şekilde kullanım sağlanacağını bilmemiz gerekmektedir. İhtiyaca en uygun çözüm ile parmak izi makinesi fiyatları teklifini, uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz verecektir.

Parmak izi makinesi fiyatları hakkında çok merak edilen bir konu nasıl kullanılacağı ve hangi alanlarda tercih edileceğidir. Parmak izi makinesi fiyatları uygunluğu ile birlikte bu cihazlarımız, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş izni verir. Bu iz, her insanın her parmağında farklıdır. Bu sayede takip esnasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu da takipte güven sağladığı için günümüzde parmak izi makinesi fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımızın çok daha fazla talep edilmesini sağlamaktadır. Parmak izi makinesi fiyatları uygun olması ve mükemmel güvenilir alanlar sağlaması sayesinde günümüzde işletmelerde, kamu kurum ve kuruluşlarında, alışveriş merkezlerinde, okullarda, fabrikalarda, belediyelerde, plazalarda, holdinglerde vb. Farklı pek çok alanda güvenle kullanılabilmektedir. Tüm bu alanlarda parmak izi makinesi ile üye takibi, personel takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi yapılabilir. Tüm bu takip işlemlerinin yapılması için tabi ki uyumlu olan programın kullanılması gerekmektedir. Parmak izi makinesi fiyatları uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile personelleri takip etmek için personel takip programı, öğrenci takibi yapmak için öğrenci takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için ise geçiş kontrol programının kullanılması gerekmektedir. Tüm bu programlarının kullanımlarının çok basit olması sayesinde günümüzde parmak izi makinesi fiyatları uygunluğu ile bu sistemler çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır.

Parmak izi okuma cihazlarında kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani takip yapılacak olan alanlardaki kişi sayılarına uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Zaten pek çok parmak izi okuma cihazı modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilir. Bu geçiş şekillerin artması, cihazların kullanıcı kayıt kapasitesini de arttırmaktadır. 0.1 saniye gibi çok kısa bir sürede parmak izini okuyarak geçiş yapmanızı sağlayacak olan parmak okuma cihazları, türkçe ve sesli olarak da geri bildirim verebilmektedir. Parmak izi okutulduğunda tanımlı ise türkçe ve sesli olarak teşekkür edecektir. Parmak izi makinesi fiyatları teklifi için siz de daha fazla zaman harcamadan bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler