perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

METAL ARAMA DEDEKTÖRLERİ

Metal arama dedektörleri, metal eşyaların tespit edilebilmesi için kullanılmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerin kullanılmakta olan üç farklı modeli vardır. Bunlar; el tipi metal arama dedektörleri, kapı tipi metal arama dedektörleri ve x ray metal arama dedektörleri. Perkotek Teknoloji olarak Secuda metal arama dedektörleri Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız için bu dedektörlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Üstelik kullanım alanları da oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, plazalar, üst düzey güvenlik gerektiren hava alanları, ceza evleri, askeriyeler, fabrikalar, işletmeler, holdingler gibi pek çok alanda tercih edilebilmektedir.

Kapı tipi metal arama dedektörleri, zone bölgesi ile çalışmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerde zone bölgesi ne kadar fazla ise metalin tespit edilmesi de bir o kadar basit olmaktadır. Bu dedektörlerin fiyatlandırmaları da genellikle zone bölgelerine göre değişiklik göstermektedir. Kapı tipi metal arama dedektörleri, suya dayanıklı olarak üretilmiş olan dedektörlerdir. Yani sadece iç ortamlarda değil, girişi dış ortamlarda yer alan alanlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Kapı tipi metal arama dedektörleri, son teknoloji ile üretilmiş olup dedektörün hassasiyet ayarı yapılabilmektedir. Bu ayar sayesinde normalde kemer tokası, madeni para gibi nesnelere alarm verilmesi engellenebilmektedir. Bu de kullanım esnasında taramaların çok daha güvenilir olarak yapılabilmesini sağlamaktadır. Hamile kadınların da bu dedektörlerden geçişleri sırasında zarar görmediği bilinmektedir. Yoğun ve hızlı geçişlerin karşılanabildiği kapı tipi metal arama dedektörleri, ekranlarında kaç geçiş yapıldığını ve yapılan dedektörün alarmının kaç kez çaldığını gösterebilmektedir. Kapı tipi metal arama dedektörleri, el tipi metal arama dedektörleri ile birlikte kullanıldıklarında metalleri tespit etmeleri çok daha kolay olmaktadır.

El tipi metal arama dedektörleri, metal eşyaları tararken kişilerin üzerinde gezdirilmeye ihtiyaç duyar. El tipi metal arama dedektörleri, yüksek seçicilik ve yüksek duyarlılık ile çalışmasına devam etmekte olan dedektörlerdir. Bu dedektörler, oldukça geniş bir tarama alanına sahiptirler. Kolay kullanıma sahip olmalarının yanı sıra gelişmiş bir teknolojiye sahiptirler. Küçük olan metalleri yakından ve büyük olan metalleri ise uzaktan dahi tespit edebilirler. Kullanımları çok basit olup metal tespit edildiğinde titreşimli olarak uyarı vermektedirler. El tipi metal arama dedektörleri, demir olan metalleri ve diğer tüm metalleri birbirinden ayırt edebilmektedir. Düşük bataryada sesli ve ışıklı olarak uyarı verebilmektedir. Opsiyonel olarak şarj da edilebilmektedir. Sağlam ve ergonomik tasarımları ile her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır.

X ray metal arama dedektörleri, x ışını teknolojisi ile tarama yapmakta olan dedektörlerdir. Bu dedektörlerde x – ışını sabit olan bir kaynaktan, karşısında bulunan foto diyotlara fırlatılmaktadır. Fırlatılmakta olan x ışınları ile foto diyotlar arasında bir nesne var ise ışınlar bu nesneyi delerek karşıya ulaşmaktadır. X ışınlarının delip geçmiş oldukları nesnelerin şekilleri, cinsleri ve atom ağırlıkları foto diyotlarca emilerek ekrana yansıtılmaktadır. Dedektörlerin kalitelerin göre de yansıtılmakta olan nesneler renkli ya da siyah beyaz olarak görüntülenebilmektedir. Siz de metal arama dedektörleri hakkında çok daha fazlası için bizi arayabilir, dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler