perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ MESAİ TAKİBİ FİYAT

Parmak izi mesai takibi fiyat, kullanılacak olan parmak izi cihazının modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izi mesai takibi fiyat hakkında net olarak bir rakam verebilmemiz mümkün değildir. Ancak kullanılacak olan tüm parmak izi okuma cihazlarımızın fiyatları oldukça uygundur. Parmak izi mesai takibi fiyat uygunluğu ile birlikte kullanılacak olan personel takip programı da firmamız yazılımcıları tarafından delphi dilinde yazılmış olup mysql veri tabanında derlenmiştir. Parmak izi mesai takibi programı, personellerin tüm bilgilerini tutarak, kontrollü ve güvenilir alanlar elde etmenizi sağlar. Parmak izi mesai takibi programı sayesinde personellerin hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptıklarını raporlamalar şeklinde görebilirsiniz. Parmak izi mesai takibi programında sadece saat kaçta giriş ve çıkış yapıldığı değil, aynı zamanda avans, prim, devamsızlık ve izin günü gibi hesaplamaları da yapabilirsiniz. Bu haliyle oldukça kullanışlı olan parmak izi mesai takibi programı, isteğe bağlı olarak da geliştirilebilir. Parmak izi mesai takibi programı ile otomatik olarak mail gönderebilmek mümkündür. İstenilen mail adresine, o gün alınmış olan tüm raporlar mal olarak gönderilebilir. Parmak izi mesai takibi programının otomatik olarak yedekleme özelliği de bulunur. Bu sayede tüm veriler yedeklenir ve personellerin parmak izi mesai takibi programından yanlışlıkla silinmesi gibi tüm durumlarda yedeklerden bütün bilgiler geri döndürülebilmektedir.

Parmak izi mesai takibi fiyat uygunluğu ile günümüzde sıkça personel takibi yapılsa da bu cihazlarımız ile birlikte üye takip programı kullanılarak üye takibi, yemekhane takip programı uyumlu olarak kullanılarak yemekhane takibi, geçiş kontrol programı uyumlu olarak kullanılarak geçiş kontrol takibi, öğrenci takip programı uyumlu olarak kullanılarak öğrenci takibi, tuvalet takip programı uyumlu olarak kullanılarak da tuvalet takibi yapılabilmektedir. Üstelik bu programlar ile birlikte uyumlu olarak kullanılan cihazlarımız ile kapılara, turnikelere, bariyerlere tetik de verilebilir. Kapılara parmak izi mesai takibi fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin, her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede bu cihazlarımız ile demir kapılara, ahşap kapılara, tahta kapılara, kompozit kapılara, pimapen kapılara ve pvc kapılara kolayca tetik verilebilir. Turnikelere tetik verebilmek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnike kolları iki yana açılarak, geçiş izni verecektir.

Parmak izi mesai takibi fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımızda kayıt kapasitesi genel olarak bin kişi ile on bin kişi arasında değişir. Yani kişi sayısını karşılayacak mı gibi endişelere kapılmanıza da gerek yoktur. Birçok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır. Siz de parmak izi mesai takibi fiyat uygunluğu ile bu cihazlarımızı satın alarak kontrollü alanlar elde edin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler