perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
PARMAK İZİ OKUYUCU FİYAT

Parmak izi okuyucu sistemleri, son dönemlerde ofislerde fazlası ile kullanışlı alanlar yarattığından dolayı kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüştü. Bu nedenden dolayı da Perkotek olarak, sizlere her daim kullanışlı ve kapsamlı ürün seçeneklerini sunmaktan geri kalmamaktayız. Üst düzey güvenlik gerektiren alanlar için kullanışlı olan bu ürün seçenekleri, aynı zaman da personel takip sistemi için de fazlası ile tercih edilen bir üründür. Biz de en makul parmak izi okuyucu fiyatlarını sunuyor, sizlerin kesesine uygun ürün özelliklerini ortaya çıkartıyoruz.

Parmak izi okuyucular temel olarak yukarıda da bahsettiğimiz gibi öncelik alanını güvenlik gerektiren alanlarda tercih etmektedir. Örneğin ofisinizde bir odanız var ve bu odaya kimsenin girmesini istemiyorsunuz. Malum, anahtar gibi sistemler de artık fazlası ile eskidi ve tarihte kaldı. Bu aşamada ise kaliteli bir ürün niteliğini ortaya koymak adına, parmak izi okuyucu sistemi sizlere kaliteli seçenek ürünlerini sunmaktan geri kalmamaktadır! Parmak izi okuyucu fiyatlarıyla birlikte artık herkes bu sistemden faydalanma ve kullanım alanı yaratma şansına sahip oluyorlar. Böylelikle sadece sisteme giriş izni verdiğiniz kişiler odaya giriş seçenekleri sağlıyor, bunun dışında da geride kalan kitleler herhangi bir şekilde giriş izni alamamaktadır. Ayrıca sistemi kurcalama noktasında ise sizlere direkt olarak bildirimler gelmekte ve var olan bölgeye hızlı bir şekilde geçiş yapma olanakları da tanınmaktadır.

Bir diğer kullanım alanı ise personel takip sistemidir. Personel takip alanında bizlere üstün hizmetler sunan bu ürün seçeneği, aynı zaman da kaliteli ortamlar yaratması sebebiyle kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüşmüştür. Şöyle ki, sistem kendi hafızasına 5000’e kadar parmak izi kaydetme hakkına sahip olduğundan dolayı, direkt olarak personelleri takip etme ve giriş – çıkış saatlerini kontrol edebilme olanaklarını sizlere sunmaktadır. Böylelikle ürün birçok kişi tarafından tercih edilebilirliğini de arttırmakla beraber, sizlere her kapsamda kullanım alanları yaratmaktadır. Personellerin işe giriş ve çıkış saatlerini anlık olarak dahili hafızadan, sizlere iletebilen sistem türü, ayrıca maaş hesaplaması yapma konusunda da öncelikli olarak hizmet çeşitlerini sizlere sunmaktan geri kalmıyor! Bu aşamada ise siz de dilediğiniz ürünleri değerlendirmek ve en kapsamlı şekilde kullanım alanları yaratabilmeniz doğrultusunda önemli gelişmeler sunuyor, her geçen gün de bu anlamda hizmet almanızı ön görüyor. Bu anlamda ise parmak izi okuyucu fiyatlarının tamamını Perkotek sitesi üzerinden görüntüleyebilir ve sizlere en uygun olan ürün seçeneklerini tamamlayarak da, siparişinizin en kısa müddette sizlere ulaşmasını ve kurulumların tamamlanmasını da sağlayabilirsiniz.

Kapıya monte edebilme, duvara monte edebilme ve turnikeye monte edebilme özellikleri sayesinde ürün fazlası ile kullanışlı bir alan yaratmaktadır. Bu aşama da sizler de kaliteli bir ürün satın almak amacı ile bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Son dönemlerde spor salonu gibi alanlarda da sık sık kullanılan bu sistem seçenekleri, her anlamda çekici ve üye potansiyelini daha kurumsal bir yapıya sürükleme konusunda da hizmet seçenekleri sunmaktadır. Bu sebepten dolayı sizler de artık anahtar gibi sistem türlerinden uzaklaşabilir, makul fiyatlar karşılığında da bizlerden parmak izi okuyucu sistemini temin edebilirsiniz. “müşteri odaklı” çalışma disiplini ile en kullanışlı ve kaliteli ürün seçeneklerini sizlerle buluşturan müşteri temsilcilerimiz, parmak izi okuyucu fiyatları konusunda da sizlere alternatif ürünler sunmayı ihmal etmiyor ve tüm ürünleri kapsamlı bir şekilde tercih edebileceğiniz ortamlar yaratıyor. Bu aşamada ise ürünlerin tamamı birinci sınıf kalite ile oluşturulmakta ve yazılımlar da tarafımızca geliştirilmektedir.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları