perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

KARTLI ŞİFRELİ GEÇİŞ SİSTEMİ

Kartlı şifreli geçiş sistemi, geçişlerin kontrol altında tutulması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılan cihazlarda hem şifreli hem de kartlı geçiş bir arada olabileceği gibi aynı zamanda sadece şifreli ya da sadece kartlı olarak geçiş yapabilme imkânı da bulunmaktadır. Genel olarak kartlı şifreli geçiş sistemi cihazlarında kayıt kapasiteleri cihazların özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak bin ile on bin arasında değişebilmektedir. Kartlı şifreli geçiş sisteminde kullanılmakta olan cihazlar ile turnikelere, kapılara ve hatta bariyerlere bile tetik verilebilmektedir. Kartlı şifreli geçiş sistemi ile kapılara tetik vermek için öncelikle tercih edilecek olan cihazın kapının giriş alanına, isteğe bağlı olarak aynı zamanda çıkış alanına da monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra kapılarda tetiklemeye yarayacak olan kilidin kullanılması gerekir. Bu işlemlerden sonra kartlı cihaza kart tanımlaması yapılmalıdır. Her kişiye özel olarak farklı bir kart tanımlaması yapılması gerekir. Çünkü her kartın bir ID numarası vardır ve ID numarası takip edilen personelin bilgilerine erişebilmenizi sağlamaktadır. Kartlı şifreli geçiş sisteminde kapılara tetik verirken kullanılacak olan kilitle birlikte buton da kullanılabilir. Buton sayesinde özellikler ofislerde masanızdan kalkmadan butona basarak kapıları açabilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarruf edebilir hem de iş yükünden kurtulabilirsiniz. Kartlı geçiş sistemi ile turnikelere tetik vermek için ise öncelikle tercih edilecek olan turnikenin seçilmesi gerekir. Turnikeye karar verildikten sonra kullanılacak olan kartlı cihazın turnike üzerine monte edilmesi gerekir. Bu işlemden sonra da kartlı cihaza her personel için özel olarak bir kart tanımlaması yapılmalıdır. Bu şekilde turnikeler ile kartlı şifreli geçiş sistemi bir arada kullanılabilecektir.

Kartlı şifreli geçiş sisteminin iç ortamlarda ve dış ortamlarda kullanılmakta olan farklı cihaz modelleri bulunmaktadır. Dış ortamlarda kullanılmakta olan cihazlar, su geçirmez özelliktedir. Perkotek A.Ş. olarak Strike kartlı şifreli geçiş sistemi Türkiye dağıtıcılığını yapıyoruz. En uygun fiyata sadece bizden kartlı şifreli geçiş sistemi satın alabileceğinizi bilmelisiniz. Kartlı şifreli geçiş sistemi ile beraber kullanılacak olan pek çok cihazın da dağıtıcılığını yaptığımız için bu sistemleri çok daha uygun fiyatlara sadece firmamızdan temin edebileceğinizi bilmenizde fayda var.

Kartlı şifreli geçiş sisteminde kullanılmakta olan standalone cihazlar, bilgisayarlardan bağımsız olarak çalışmasına devam eden cihazlardır. Bu cihazlar tetik olarak kur kontak verirler. Kart tanımlaması yapmadan önce mutlaka master kart okutulması gerekmektedir. Online kartlı şifreli geçiş sistemi cihazları ise çalışmaları esnasından sürekli olarak bilgisayarların açık olmasına ihtiyaç duyan cihazlardır. Offline kartlı şifreli geçiş sistemi cihazları ise genellikle personel takibi için kullanılmakta olan cihazlar olmakla birlikte bu cihazlar, bilgisayarlar kapalı iken de çalışabilirler. Günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Cihazlar panel görevi görmelerinden ötürü çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duymazlar. Panelli kartlı şifreli geçiş sistemi cihazları ise çalışmaları sırasında panele ihtiyaç duyan cihazlardır. Bu cihazlar, geçişleri kontrol altında tutmanızı sağlar ve cihazlar hafızalarında hiçbir bilgi barındırmazlar. Tüm bilgiler panelin hafızasında tutulmaktadır.

Kartlı şifreli geçiş sistemi hakkında eğer çok daha fazlasını merak ediyor ya da kartlı şifreli geçiş sistemi fiyatını bilmek istiyorsanız alanında oldukça uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçerek siz de kartlı şifreli geçiş sistemi cihazlarının çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz!  

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler