perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ OKUYUCU KİLİT

Parmak izi okuyucu kilit sistemleri, günümüzde personel takibi, üye takibi, öğrenci takibi, minibüs takibi, yemekhane takibi ve geçiş kontrol takibi yapmak için kullanılmakta olan bir sistemdir. Bu sistem, takibe ihtiyacın artış göstermesi ile birlikte her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedirler. Özellikle personel takibi yapmak amacıyla kullanılmakta olan parmak izi okuyucu kilit sistem cihazları, pek çok farklı özelliğe sahiptir. Bunlardan en çok işe yarayanı da zil çaldırma özelliğidir. Zil çaldırma özelliği sayesinde özellikle fabrikalarda personel takibi yapılıyorsa, paydos ve mola saatlerinde toplu hareketin sağlanması mümkün olmaktadır. Parmak izi okuyucu kilit cihazları, aynı zamanda Türkçe ve geri bildirim özellikleri ile her son kullanıcının kolayca kullanabileceği cihazlardır. Bu cihazlara parmak izi tanımlı olan kişi okutma yaptığında cihaz sesli ve Türkçe olarak teşekkür etmektedir. Parmak izi tanımlı olmayan bir kişi okutma yaptığında ise Türkçe ve sesli olarak tekrar deneyiniz demektedir. Parmak izi okuyucu kilit cihaz menüsü de Türkçe olduğu için kullanımı çok kolay olacaktır. Cihazlara bir kişinin on parmağını da kayıt edebilirsiniz. Böylece parmak izi okuyucu kilit cihaz sensörü normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik vb. olması durumunda parmağı okuyarak geçiş izni vermezse, tanımlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir. Bu da kullanımı çok daha basite indirgemiştir.

Parmak izi okuyucu kilit cihazlarının birçok modelinde parmak izi tanı sıra ayrıca kartlı ve şifreli olarak geçiş yapabilme özelliği yer alır. Bu sayede özellikle inşaat sektöründe parmak izi okuyucu kilit cihazlarını kullanacaksanız, bazı kullanıcılar için şifre ya da kart tanımlaması da yapabileceksiniz. Parmak izi okuyucu kilit cihazlarının avantaj sayılmakta olan bir diğer özelliği de dahili bataryasının bulunmasıdır. Pek çok modelinde dahili batarya vardır. Dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda batarya devreye girerek cihaz kullanıma devam edilebilir. Böylece sorunsuz olarak kullanıma 7/24 devam edilebilecektir. Ayrıca parmak izi okuyucu kilit cihazları, son teknoloji ile üretilen işlemcilere sahip oldukları için de parmak izlerini hızlı ve kolayca okuma yapabileceklerdir.

Parmak izi okuyucu kilit cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Parmak izi okuyucu kilit cihazları ile turnikelere tetik verebilmek için öncelikle bu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekir. Daha sonra da geçiş izni verilecek olan kişilerin parmak izlerinin tanımlanması gerekir. Bu işlemden sonra parmak izi okuyucu kilit cihazına parmak izi okutulduğunda, turnike kolu açılarak geçiş yapılmasına izin verilecektir.

Günümüzde çok sık olarak tercih edilmekte olan Magic Pass parmak izi okuyucu kilit cihazları Türkiye distribütörü olan firmamız, en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Parmak izi okuyucu kilit cihazları ile personel takibi, üye takibi, tuvalet takibi, yemekhane takibi ve geçiş kontrol takibi yapmak isterseniz tek yapmanız gereken 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak alanında uzman satış müdürlerimizden parmak izi okuyucu kilit cihazları için teklif almak. Kullandığınızda neden çok daha kullanmadığınız için üzüleceğinizin garantisini veriyoruz. Daha fazla vakit kaybı yaşamadan Perkotek Teknoloji A.Ş. ile iletişime geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları