perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Okuyucu Personel Takip Fiyat: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Parmak izi okuyucu personel takip fiyat, kullanılacak cihazların modellerine göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden parmak izi okuyucu personel takip fiyat için net olarak bir rakam veremeyiz. Ancak parmak izi okuyucu personel takip fiyatlarının firmamızda çok uygun olduğu herkesçe bilinmektedir. Parmak izi okuyucu personel takip fiyat uygunluğuna sahip cihazlarımız ile personellerinizi takip edebileceğiniz gibi üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi ve tuvalet takibi de yapabilirsiniz. Parmak izi okuyucu personel takip fiyat ucuzluğu ile kullanılacak olan parmak izi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılmasını sağlar. Bu iz, her insanın her parmağında farklıdır. Hatta her insanın her parmağında da farklılık göstermektedir. Bu farklılık sayesinde personellerin takip edilirken kimsenin birbiri yerine parmak okutması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu cihazların birçok modelinde parmak izi bir yana aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılma imkânı bulunmaktadır. Bu şekilde geçiş yapılması, geçiş kayıt kapasitesini ve ayrıca geçiş şekillerini de attırmaktadır. Parmak izi okuyucu personel takip fiyat uygun olması sayesinde personelleri takip ederken bu cihazlar ile birlikte kilitler ve turnikeler kullanılarak da kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verilmesi mümkün olmaktadır. Parmak izi okuyucu personel takip fiyat ucuzluğuna sahip cihazlarımız ile kapılara tetik verirken kullanılacak olan kilitlerin demir kapılara, ahşap kapılara, pimapen kapılara, metal kapılara ve cam kapılara tetik verilebilecek olan farklı modelleri olması sayesinde her türlü kapıya tetik verilebilecektir. Parmak izi okuyucu personel takip fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile turnikelere tetik verebilmek için ise bu cihazların turnikeler üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike ile bağlantısı yapılan cihaza daha sonra admin tarafından parmak izleri tanıtılır. Parmak izi tanıtıma işlemi sırasında isterseniz bir kişinin on adet parmağını da tanıtabilirsiniz. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmaklarda kesik, çizik yahut deformasyon olması durumlarında da kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Parmak izi okuyucu personel takip fiyat uygunluğuna sahip olan cihazlarımız ile personelleri takip etmek için beraberinde personel takip programının da kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan program, personeller hakkında tüm bilgilerin toplanarak raporlanmasını sağlamaktadır. Bu raporlarda personellerin saat kaçta giriş yaptığı, saat kaçta çıkış yaptığı, maaş hesaplamaları, avansları, devamsızlık bilgileri gibi tüm bilgiler görüntülenebilmektedir. Üstelik parmak izi okuyucu personel takip programında otomatik olarak mail gönderme özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede istenilen mail adresine alınan bütün raporların otomatik olarak gönderilmesi de mümkün olacaktır. Otomatik yedekleme özelliği ile de eğer yanlışlıkla personeller silinirse, geri getirilebilmesi mümkün olacaktır. Bu kullanımı çok daha iyi bir hale getirmektedir.

Parmak izi okuyucu personel takip fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile anında irtibata geçebilir ve ihtiyacınıza en uygun cihazlar için fiyat teklifi alabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler