perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YEMEK TAKİP PROGRAMI

Yemek takip programı, yemekhanelerden yapılacak olan geçişlerin kontrollü bir hal alması için kullanılmakta olan programdır. Yemek takip programı ile personellerin yemekhaneye giriş ve çıkış saatleri hakkında net bilgiler elde edebilirsiniz. Ayrıca yemekhaneye giriş yapacak olan personel için kısıtlamalar da sağlayabilirsiniz. Yemek takip programının asıl kullanım amacı ise yemek öğün hak edişlerinin düzenlenebilmesinin sağlanmasıdır. Çünkü normalde personel hakkı olmadığı halde yemekhaneden gün içinde ikinci kez yemek yediği gibi bir durumda, normalde hak edişi bulunan personele yemek hakkı kalmaya bilir. Bu da personelin hakkı olduğu halde aç kalması anlamına gelir ve bu problemli bir durumdur. İşte bu durumlara sebebiyet vermeden ortadan kalkması için de yemek takip programı kullanılmaktadır. Yemek takip programında kişilere getirilecek olan kısıtlamalarda, belirli bir zaman aralığında yemek yiyebilir gibi kısıtlamalar getirilebilir. Örneğin; Ali isimli personel, sadece 12.30 ve 13.30 saatleri arasında bir kez yemek yiyebilir ya da Ali isimli personel 12.04.2018 günü istediği kadar yemek yiyebilir gibi. Bu sayede personellerin yemek yeme ihtiyaçları düzene sokulmuş olacaktır. Yemek takip programı üstelik sadece personel takip edilecek olan yemekhanelerde kullanılmaz. Yemek takip programı; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, plazalar, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok farklı alanda tercih edilebilmektedir. Programı firmamız yazılımcıları yazdığı için sürekli olarak da geliştirilmeye açıktır.

Yemek takip programını kullanmak ve kurulumunu yapmakta çok basittir. Firmamız sistem destek ekibi hızlı ve kolay bir şekilde programı kurarak geçişinize olanak tanır. Yemek takip programı ile birden fazla departmana ya da bölüme öğün hak edişi vermek mümkün olacaktır. Yemek takip programının bir diğer güzel yanı da program, birden fazla geçiş olsa bile kullanılabilirdir. Yani diyelim ki yemekhaneye beş adet farklı giriş var. Tüm bu girişlerin hepsini sadece tek bit yemek takip programı ile kontrol edebilmeniz mümkündür. Üstelik birden fazla kontrol cihazını bir arada kontrol edebildiğinizde kimlerin hangi geçiş alanından, hangi saatlerde geçiş yaptığını görmeniz aynı şekilde devam edecektir.

Yemek takip programı ile birlikte kullanılacak olan üç farklı pdks (personel devam kontrol sistemi) cihazı bulunmaktadır. Bu cihazlar; yüz tanıma cihazı, parmak izi cihazı ve kartlı geçiş kontrol cihazıdır. Hangi cihazın kullanılacak olduğu tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Ancak kısaca bahsetmek gerekirse; kartlı geçiş kontrol cihazları, kart tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam ederler. Kartlı cihazlara tanımlanacak olan kartlar mifare ya da proximity karttır. Hangi kartın kullanılacağı cihazın özelliğine göre belirlenmektedir. Bazı modellerinde şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer almaktadır. Parmak izi yemek takip programı cihazlarında ise parmak izi tarama teknolojisi kullanılır. Parmak izi, her bireyin parmağında farklı bir özellik gösterdiği için de kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak yemekhaneye giriş ve çıkış yapmaları mümkün değildir. Birçok modelinde kartlı ve şifreli geçiş yapma imkânı da yer almaktadır. Yüz tanıma cihazlarında ise kişilerin eşsiz ve benzersiz olan yüz algoritması kullanılmaktadır. Bu algoritma her insanda farklı olduğu için de yemek takip programına kişiler birbirleri yerine yüz okutamazlar.

Yemek takip programı ile takip çok kolaydır. Siz de yemek takip programı satın alarak hemen takibe başlayın. İsterseniz Perkotek Plaza’ya gelerek de yerinde inceleme fırsatı bulabileceğinizi unutmayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler