perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
PARMAK İZİ OKUYUCU PROGRAMI

Parmak izi okuma sistemleri, kusursuz parmak izi teknolojisini kullanarak tarama ve tanıma yapmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede bir kişinin bir başka kişi yerine parmak izi okutması yapabilmesi mümkün değildir. Bu sayede geçişler de kontrol altına alınırken, aynı zamanda güvenli takip de gerçekleştirilebilecektir. Parmak izi okuyucular ile personel takibi, öğrenci takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve geçiş kontrol takibi yapılabilir. En çok da kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutamamasından ötürü, personel takibinde oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Personel takip programı, bu sebepten ötürü de parmak izi okuyucu programı olarak bilinmektedir.

Personel parmak izi okuyucu programı, tüm parmak izi okuyucu cihazlarımız ile bir arada kullanılabilen bir programdır. Parmak izi okuyucu programı, birden fazla parmak izi cihazını bir arada kontrol altında tutabilmenizi sağlamaktadır. Parmak izi okuyucu programında kullanıcıların Id numaraları ve şifreleri değiştirilebilmektedir. Parmak izi okuyucu programının yetkilendirebilme özelliği sayesinde birden fazla gruba ya da birden fazla kullanıcıya da yetki verilmesi gibi bir durum söz konusu olacaktır. Ayrıca parmak izi okuyucu programı, otomatik olarak veri transferi de yapabilir. Yani parmak izi cihazından almış olduğu verileri, otomatik olarak sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan kendisi alabilmektedir. Ayrıca parmak izi okuyucu programı, aldığı verileri bir rapor haline getirmektedir. Parmak izi okuyucu programının üretmiş olduğu raporlar, istenilen / belirlenen mail adresine otomatik olarak gönderilebilir. Bu da programın kendine has olan bir özelliğidir. Parmak izi okuyucu programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiş olan bir programdır. Parmak izi okuyucu programı, isteğe göre sürekli olarak geliştirilerek kullanıcıların tüm ihtiyaçlarının karşılanabilmesine olanak tanır. Parmak izi okuyucu programı ile parmak izi cihazına kişilerin parmaklarını hangi saat, hangi tarihte okuttuğunu belirleyebileceğiniz için ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları da yapılabilecektir. Yani personellerin erken çıkma ya da geç kalma gibi durumlarda bu maaşlarına da yansıtılabilecektir.

Parmak izi okuyucu programı, eğer işletmenizde vardiya sistemi bulunuyorsa buna da ayak uydurmanızı sağlar. Yani vardiyalı olarak çalışma yapan kişilerin hangi vardiyada çalıştığını belirleyerek bu vardiyada okuma yapmalarını sağlayabilirsiniz. Parmak izi okuyucu programı ile aynı zamanda devamsızlık bilgisi veya avans gibi hesaplamaların da yapılabilmesi mümkündür. Böylece personellere dair olan tüm bilgiler kolayca toparlanabilmektedir.

Parmak izi okuyucu programı günümüzde işletmelerde artan personel sayısını göz önüne alındığında her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Parmak izi okuyucu programı fiyatı firmamız yazılımcıları tarafından yazılmasından dolayı da çok uygundur. Üstelik parmak izi okuyucu programı, turnikelere, kapılara ve bariyerlere tetik verebilen cihazlar ile kullanılacağından dolayı da sistemin tamamını çok daha uygun fiyatlara mal edebilirsiniz. Parmak izi okuyucu programı ve beraberinde kullanacağınız parmak izi okuyucuların fiyatları için teklif almak isterseniz 0850 811 80 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Parmak izi okuyucu programının ne kadar kolay bir kullanıma sahip olduğunu gördüğünüzde çok şaşıracaksınız!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları