perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

İKİNCİ EL ÜRÜN ALARM SİSTEMLERİ

İkinci el ürün alarm sistemleri, mağazalarda satışta olan ürünleri, hırsızlık ve çalıntı vakalarına karşı korumak için kullanılmaktadır. İkinci el ürün alarm sistemleri; mağaza ürün koruma antenleri, mağaza ürün koruma alarm etiketleri ve mağaza ürün koruma etiket öldürücü – mağaza ürün koruma etiket sökücüden oluşmaktadır. İkinci el ürün alarm sistemlerinde kullanılmakta olan iki farklı etiket türü bulunmaktadır. Bu etiketler; kâğıt alarm etiketleri ve plastik alarm etiketler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sert plastik mağaza ürün koruma etiketleri, özellikle giysi mağazalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketler giysilerin üzerine konulduklarında, bu etiketleri giysilerin üzerinden çıkarmak için etiket sökücülerin kullanılması gerekmektedir. Etiket sökücü olmadan etiketlerin giysi üzerinden çıkarılması imkansızdır. Anında ürüne zarar verilerek, kullanıma engel olmaktadır. Kâğıt mağaza ürün koruma alarm etiketleri ise ürünlerin üzerine yapıştırılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerin ürün etiket öldürücü deaktivatör ile pasif hale getirilerek mağazadan çıkarılması gerekmektedir.

İkinci el ürün alarm sistemlerinde kullanılmakta olan iki farklı model mağaza ürün koruma anteni bulunmaktadır. Bu antenler, akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleri olarak adlandırılmaktadır. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri, bir çift olarak kullanılmakta olan antenlerdir. Bu antenlerin sağ ve sol olmak üzere iki ayağı bulunmaktadır. Sağ ve sol ayakları arasındaki mesafe, kullanılacak olan ikinci el ürün alarm sistemleri etiketlerinin modeline göre değişiklik göstermektedir. Eğer kâğıt etiket kullanılacaksa bu anten çiftinin arasındaki mesafe yüz yirmi santimetre kadar olurken, plastik sert etiketler kullanılacaksa da bu anten çiftlerinin arasındaki mesafe iki metre olmaktadır. Akusto manyetik ikinci el ürün alarm sistemleri antenleri, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam eden antenlerdir. Bu antenler, TX + RX veya mono olarak çalışmalarına devam etmektedir. DR ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, slipper ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, pencil ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, şişe ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri gibi tüm ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketlerini bu antenler ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz.

Rfid ikinci el ürün alarm sistemleri, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahip olan antenlerdir. Bu antenler; 4x4 ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, 5x5 ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, r50 ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, golf ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, square ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, round ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri, mini ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri ve sun ikinci el ürün alarm sistemleri mağaza etiketleri gibi etiketler ile birlikte kullanılabilmektedir. Bu antenlerin kullanıldıkları alanlarda ürünlerin çalıntı vakaları minimuma indirilmiştir. Üstelik ikinci el ürün alarm sistemleri antenlerinin gövdesi, reklam panosu olarak da kullanılabilmektedir.

İkinci el ürün alarm sistemleri, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive ikinci el ürün alarm sistemleri Türkiye dağıtıcısı olmamızdan dolayı bu sistemlerin fiyatları, firmamızda oldukça uygundur. İkinci el ürün alarm sistemleri fiyatları teklifi için bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler