perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUYUCULU KİLİT

Parmak izi okuyuculu kilit, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapmak için kullanılmaktadır. Parmak izi okuyuculu kilit ile geçiş yapmak için kullanılacak olan parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede kişilerin takip esnasında birbirleri yerine parmak izi okutabilmesi gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Böylece güvenilir takip de sağlanmış olur. Parmak izi okuyuculu kilit cihazları ile bu güven sayesinde günümüzde özellikle personel takibi yapılmaktadır. Personel takibi yanı sıra parmak izi okuyuculu kilit cihazları ile aynı zamanda üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi de yapılabilmektedir. Parmak izi okuyuculu kilit ile personel takibi yapmak için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, yemekhane takibi yapmak için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, öğrenci takibi yapmak için ise öğrenci takip programı kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan tüm bu takip programları ile uyumlu olarak parmak izi okuyuculu kilit kullanılması, bu sistemlerin kullanım alanlarını da genişletmiştir. Günümüzde özellikle işletmelerde personel takibi yapabilmek için kullanılan parmak izi okuyuculu kilit cihazları, aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, hastaneler, plazalar, holdingler, spor salonları gibi birçok farklı alanda da güvenle kullanılabilmektedir.

Parmak izi okuyuculu kilit ile kapılara tetik vermek için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Kapılara tetik vermek için parmak izi okuyuculu kilit ile birlikte kilitleri kullanabilirsiniz. Kullanılacak olan kilitlerin her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modeli bulunmaktadır. Bu sayede ahşap kapılara, demir kapılara, pvc kapılara, tahta kapılara ve cam kapılara tetik verilebilir. Bu kilitlerin tutuş gücü de her modelde değiştiği için her türlü kapıya tetik vermekte hiçbir zorluk yaşanmayacaktır. Parmak izi okuyuculu kilit ile kapılara tetik vermek için kullanılacak olan bir diğer cihaz modeli de parmak izli kapı koludur. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kilit ve kapı kolu bir aradadır. Bu cihazlar normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilirler. Bu işlemden sonra geçişine izin verilecek olan her kişi için parmak izi tanımlaması yapılması gerekmektedir. Pil ile çalışmasına devam eden bu cihazlarda pilin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte alarm verileceği için pil bitmeden değiştirebilir ve kullanıma devam edebilirsiniz.

Parmak izi okuyuculu kilit ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Turnike üzerine monte edilecek olan parmak izi okuyuculu kilit cihazlarına tanımlı olan parmak izinin okutulması ile birlikte turnike kolları iki yana açılarak, geçiş izni verilecektir. Parmak izi okuyuculu kilit hakkında siz de çok daha fazlasını öğrenmek ya da parmak izi okuyuculu kilit satın almak için bize ulaşın. Kontrollü kapılar, güvenilir alanlar için parmak izi okuyuculu kilit!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler