perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Yüz Tanıma Güvenlik Sistemleri: Güvenliğinizi Garanti Altına Alın

Yüz tanıma güvenlik sistemleri, biyometrik tanıma sistemleri içerisinde şüphesiz ki en güvenilir olan ve en başarılı olan sistemlerdir. Bu sistemler, kişilerin eşsiz ve benzersiz yüz algoritmasını kullanarak kişileri tanımakta olan sistemlerdir. Peki, eşsiz yüz algoritması nedir? yüz tanıma güvenlik sistemleri, kişilerin alın – çene ve burun kısımlarında yer alan izleri kullanarak tanıma yaparlar. Bu alanlarda yer alan izler, her insanın yüzünde farklıdır. Bu da bu yüz tanıma güvenlik sistemlerinin her zaman için çok daha güvenilir bir hal almasını sağlamaktadır. Yüz tanıma güvenlik sistemlerinde Magic Face markasının önde olmasının sebebi, var olan tüm yüz tanıma metodlarına ilave olan eklentilerle ve sıralama farklılıkları ile tanıma yapabiliyor olmalarıdır. Farklı olan pek çok kullanım amacına göre de farklı modelleri yer almaktadır. Günümüzde yüz tanıma güvenlik sistemleri, genellikle personelleri takip etmek amacıyla personel takip programı ile kullanılmaktadır. Personel takip sistemlerinde sıkça tercih edilmesinin en büyük sebebi, eşsiz ve benzersiz yüz algoritmasını kullanmasıdır. Bu sayede personellerin birbirleri yerine yüzlerini okutarak giriş veya çıkış yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Bu da yüzde yüz güvenlik anlamına gelmektedir. Tabi ki yüz tanıma güvenlik sistemleri sadece personelleri takip etmek kullanılmıyor. Yemekhane takip programları ile birlikte kullanılarak yemekhane takibi, üye takip programları ile birlikte kullanılarak üye takibi, minibüs takip programları ile kullanılarak minibüs takibi ve öğrenci takip programları ile kullanılarak da öğrenci takibi yapılabilmekte.

Yüz tanıma güvenlik sistemlerini kullanabilmek için öncelikle geçişin yapılacak olduğu alanlara yüz tanıma güvenlik sistemleri cihazlarının monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlem sırasında yüz tanıma güvenlik sistemleri cihazlarını isterseniz geçişin yapılacak olduğu yerdeki duvarların üzerine, isterseniz de bu alanlarda yer alan turnikeler üzerine monte edebilirsiniz. Tetikleme özellikleri ile turnikelere tetik verebilen yüz tanıma güvenlik sistemleri cihazları, aynı zamanda bariyerleri ve kapıları da tetikleyebilmektedir. Kapılara tetik verebilmek için kapılarda kilit kullanılması gerekir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin de her kapı yapısına uygun olan farklı bir modeli bulunmaktadır. Böylece ahşap, demir, metal, pvc veya cam olması fark etmeksizin tüm kapılarınız, yüz tanıma güvenlik sistemleri cihazları ile açılabilecektir.

Yüz tanıma güvenlik sistemleri cihazları, oldukça yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olan cihazlardır. Bu cihazların yüksek çözünürlüklü kameraları; kişilerin yüzünde sakal, bıyık, gözlük, makyaj vb. olması gibi durumlarda bile okuma yapabilmektedir. Bu sayede kişilerin güvenli ve hızlı geçiş yapması her zaman için olağan bir hal alacaktır.

Yüz tanıma güvenlik sistemleri cihazlarında kayıt kapasitesi bin ile yedi bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani takip işlemi gerçekleştirecek olduğunuz alandaki kişi sayısı ne olursa olsun, bu kişi sayısı karşılanabilecektir. Yüz tanıma güvenlik sistemleri fiyatları da firmamızda oldukça uygundur. Bunun sebebi Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma güvenlik sistemleri Türkiye dağıtıcılığı yapıyor olmamızdır. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli yüz tanıma güvenlik sistemleri satın almak isterseniz alanında oldukça uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile info@perkotek.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler